Otogar projesi hızlı ilerliyor

ISPARTA Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, otogar projesinin inşaat bitim tarihinden önce tamamlanabileceğini ve bu yöndeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi. Isparta Belediyesi'nin 6 Mart 2017'de ihale ettiği otogar projesinde çalışmalar sürüyor. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, projenin inşaat bitim tarihinden önce tamamlanabileceğini ve bu yöndeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi. Gerek firma çalışanlarının gerekse belediyenin teknik ekiplerinin her an inşaat alanında bulunduğunu kaydeden Başkan Günaydın, ″Bu inşaatımızı en kısa zamanda bitirip Isparta halkımıza yeni, kıymetli ve fonksiyon yüklü bir proje teslim edilecek. İhaleyi alan ve inşaat çalışmalarını sürdüren firmamızın projenin çok daha kısa sürede teslim edebileceğini umuyorum. Belirlenen tarihten önce projeyi bitireceklerini tahmin ediyorum. Hem Isparta kullanımı hem de firma açısından bu projenin 20 aydan önce bitirileceğini umuyorum. İnşaat çalışmaları çok hızlı ilerliyor″ DEDİ. 200 dönümlük bir alanda projelendirilen Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal Projesinde 93 metre yüksekliğinde kültürel ve sosyal içerik barındıran kule de bulunuyor. Projede 500'ü açık, 500'ü kapalı olmak üzere 1000 araçlık otopark, sinema salonları, küçük ve büyük çaplı ticari mekanlar, restoran ve kafeteryalar, döner restoran, şehrin manzarasına hakim cam teraslı kafeterya ve gül bahçeleri de yer alıyor..

Otogar projesi hızlı ilerliyor
Otogar projesi hızlı ilerliyor
Bu içerik 433 kez okundu.

ISPARTA Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, otogar projesinin inşaat bitim tarihinden önce tamamlanabileceğini ve bu yöndeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi.
Isparta Belediyesi'nin 6 Mart 2017'de ihale ettiği otogar projesinde çalışmalar sürüyor. Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, projenin inşaat bitim tarihinden önce tamamlanabileceğini ve bu yöndeki çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyledi. Gerek firma çalışanlarının gerekse belediyenin teknik ekiplerinin her an inşaat alanında bulunduğunu kaydeden Başkan Günaydın, ″Bu inşaatımızı en kısa zamanda bitirip Isparta halkımıza yeni, kıymetli ve fonksiyon yüklü bir proje teslim edilecek. İhaleyi alan ve inşaat çalışmalarını sürdüren firmamızın projenin çok daha kısa sürede teslim edebileceğini umuyorum. Belirlenen tarihten önce projeyi bitireceklerini tahmin ediyorum. Hem Isparta kullanımı hem de firma açısından bu projenin 20 aydan önce bitirileceğini umuyorum. İnşaat çalışmaları çok hızlı ilerliyor″ DEDİ.
200 dönümlük bir alanda projelendirilen Isparta Şehirlerarası Terminal, AVM, Kırsal Terminal Projesinde 93 metre yüksekliğinde kültürel ve sosyal içerik barındıran kule de bulunuyor. Projede 500'ü açık, 500'ü kapalı olmak üzere 1000 araçlık otopark, sinema salonları, küçük ve büyük çaplı ticari mekanlar, restoran ve kafeteryalar, döner restoran, şehrin manzarasına hakim cam teraslı kafeterya ve gül bahçeleri de yer alıyor.

 

 

 


Kaynak: DHA

Otogar projesi hızlı ilerliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi