Pompalı tüfekle soygunu alarm butonu önledi

BURDUR'da pompalı tüfekle kuyumcuyu soymak isteyen kasklı şüpheli, kuyumcunun alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılarak kaçtı. Şüphelinin peşine düşen polis olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı. Burdur Gazi Caddesi Eski Vakıf İşhanı'ndaki Serhan Çiçek'e ait kuyumcu dükkanına dün saat 08.00 sıralarında başında motosiklet kaskı, elinde pompalı tüfekle gelen bir kişi, işyeri kapısının kilitli olması üzerine tüfeğin dipçiğiyle cama vurarak işyeri sahibinden kapıyı açmasını istedi. İşyeri sahibinin alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılan H.D. geldiği yöde koşarak kaçtı. Burdur Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Masası ekipleri çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceledi. Ekipler 6 saatlik bir çalışma ardından olayla ilgili 18 yaşındaki H.D. ile 19 yaşındaki Z.D.'yi bir otelde yakalayarak gözaltına aldı. İşyeri sahibi Serhan Çiçek, ″Saat 08.00'de kapı içeriden kilitliyken vitrine malları diziyordum. Elinde pompalı tüfekle gelen bir kişi kapıyı açmamı istedi. Ben de alarm butonuna basınca paniğe kapılarak geldiği istikamete kaçtı″ dedi..

Pompalı tüfekle soygunu alarm butonu önledi
Pompalı tüfekle soygunu alarm butonu önledi
Bu içerik 1138 kez okundu.

BURDUR'da pompalı tüfekle kuyumcuyu soymak isteyen kasklı şüpheli, kuyumcunun alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılarak kaçtı. Şüphelinin peşine düşen polis olayla ilgili 2 kişiyi gözaltına aldı.
Burdur Gazi Caddesi Eski Vakıf İşhanı'ndaki Serhan Çiçek'e ait kuyumcu dükkanına dün saat 08.00 sıralarında başında motosiklet kaskı, elinde pompalı tüfekle gelen bir kişi, işyeri kapısının kilitli olması üzerine tüfeğin dipçiğiyle cama vurarak işyeri sahibinden kapıyı açmasını istedi. İşyeri sahibinin alarm butonuna basmasıyla paniğe kapılan H.D. geldiği yöde koşarak kaçtı.
Burdur Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Hırsızlık Masası ekipleri çevredeki işyerlerinin güvenlik kameralarını inceledi. Ekipler 6 saatlik bir çalışma ardından olayla ilgili 18 yaşındaki H.D. ile 19 yaşındaki Z.D.'yi bir otelde yakalayarak gözaltına aldı. İşyeri sahibi Serhan Çiçek, ″Saat 08.00'de kapı içeriden kilitliyken vitrine malları diziyordum. Elinde pompalı tüfekle gelen bir kişi kapıyı açmamı istedi. Ben de alarm butonuna basınca paniğe kapılarak geldiği istikamete kaçtı″ dedi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Pompalı tüfekle soygunu alarm butonu önledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü