Başkan Gül: Yine atarım

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, ağustos ayı meclis toplantısında Ak Partili Mustafa Nergiz'i sorduğu sorular değil kendisine yönelttiği rüşvet ithamları gerekçesiyle salondan çıkarttırdığını söyledi. Başkan Gül, ″Yine bir mecliste aynısını söylesin yine tutar atarım çünkü bu yetkiyi bana devlet vermiş″ dedi. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2 Ağustos günü yapılan olağan meclis toplantısında Ak Partili Yunus Nergiz ile yaşanan tartışma ve sonrasında neden salondan çıkarttırdığına ilişkin açıklama yaptı. Nergiz'i salondan çıkarma gerekçesinin sorduğu sorular değil, kendisine yönelttiği rüşvet ithamları olduğunu aktaran Başkan Gül, Nergiz hakkında adli makamlara başvuru yaptığını da söyledi. Her yıl meclis üyeleri, daire müdürleri ve muhtarlar için Afyonkarahisar'da seminer düzenlediklerini hatırlatan Başkan Gül, bu yılki seminere Ak Parti'den katılan tek kişinin Yunus Nergiz olduğunu kaydetti. Kendisinin o toplantıda semineri veren kişiye sürekli ″Belediye başkanı bizi dışarı attırabilir mi?″ diye sorduğunu vurgulayan Başkan Gül, ″Demek ki kafasında bir şey tasarlıyormuş ki ısrarla hocaya sormuş olduğu buydu″ dedi. Yunus Nergiz'in kendini haklı çıkarmaya çalıştığını savunan Başkan Gül, ″Bana işçi maaşı ödenmiş, ödenmemiş, festival sorulabilir. Ama orada bana kalkıp da 'Maxx Royal Otel'in marketini çalıştırıyor, rüşvetçi' dediği zaman beynim sanki tavana yapışmış gibi oldu. Maxx Royal gibi 7 yıldızlı veya 10 yıldızlı bir otelin marketi var mıdır onu da bilmiyorum. Bu terbiyesizlikten de öteye giden bir şey oldu, onun için davalarımızı açtık″ diye konuştu. Bütün siyasi partilere saygısı olduğunu ve hiçbir zaman saygısızlık yapmayacağını vurgulayan Başkan Gül, ″Ama bu insan aynısını kime söylese herkes aynı şeyi yapar. Yine bir mecliste aynısını söylesin yine tutar atarım çünkü bu yetkiyi bana devlet vermiş″ dedi..

Başkan Gül: Yine atarım
Başkan Gül: Yine atarım
Bu içerik 665 kez okundu.

KEMER Belediye Başkanı Mustafa Gül, ağustos ayı meclis toplantısında Ak Partili Mustafa Nergiz'i sorduğu sorular değil kendisine yönelttiği rüşvet ithamları gerekçesiyle salondan çıkarttırdığını söyledi. Başkan Gül, ″Yine bir mecliste aynısını söylesin yine tutar atarım çünkü bu yetkiyi bana devlet vermiş″ dedi.

 

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 2 Ağustos günü yapılan olağan meclis toplantısında Ak Partili Yunus Nergiz ile yaşanan tartışma ve sonrasında neden salondan çıkarttırdığına ilişkin açıklama yaptı. Nergiz'i salondan çıkarma gerekçesinin sorduğu sorular değil, kendisine yönelttiği rüşvet ithamları olduğunu aktaran Başkan Gül, Nergiz hakkında adli makamlara başvuru yaptığını da söyledi.

Her yıl meclis üyeleri, daire müdürleri ve muhtarlar için Afyonkarahisar'da seminer düzenlediklerini hatırlatan Başkan Gül, bu yılki seminere Ak Parti'den katılan tek kişinin Yunus Nergiz olduğunu kaydetti. Kendisinin o toplantıda semineri veren kişiye sürekli ″Belediye başkanı bizi dışarı attırabilir mi?″ diye sorduğunu vurgulayan Başkan Gül, ″Demek ki kafasında bir şey tasarlıyormuş ki ısrarla hocaya sormuş olduğu buydu″ dedi.

Yunus Nergiz'in kendini haklı çıkarmaya çalıştığını savunan Başkan Gül, ″Bana işçi maaşı ödenmiş, ödenmemiş, festival sorulabilir. Ama orada bana kalkıp da 'Maxx Royal Otel'in marketini çalıştırıyor, rüşvetçi' dediği zaman beynim sanki tavana yapışmış gibi oldu. Maxx Royal gibi 7 yıldızlı veya 10 yıldızlı bir otelin marketi var mıdır onu da bilmiyorum. Bu terbiyesizlikten de öteye giden bir şey oldu, onun için davalarımızı açtık″ diye konuştu.

Bütün siyasi partilere saygısı olduğunu ve hiçbir zaman saygısızlık yapmayacağını vurgulayan Başkan Gül, ″Ama bu insan aynısını kime söylese herkes aynı şeyi yapar. Yine bir mecliste aynısını söylesin yine tutar atarım çünkü bu yetkiyi bana devlet vermiş″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan Gül: Yine atarım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu