Bucak Ak Parti Teşkilatı mahalle ve köy muhtarları ile istişare toplantısı yaptı

Bucak Ak Parti İlçe Başkanlığı Burdur Ak Parti Milletvekilleri, belde başkanları mahalle muhtarları ve köy muhtarlarında katıldığı kahvaltılı istişare toplantısı yaptı.

Bucak Ak Parti Teşkilatı mahalle ve  köy muhtarları ile istişare toplantısı yaptı
Bucak Ak Parti Teşkilatı mahalle ve  köy muhtarları ile istişare toplantısı yaptı Akca Gazete
Bu içerik 1089 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Sarmaşık Pastanesinde gerçekleşen istişare toplantısına Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek ve yönetime yeni gelen ilçe teşkilatı yansıra mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Kahvaltı sonrası ilk konuşmayı yapan Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül  ilçe teşkilatının yeni göreve gelmesinden sonra yeni yönetimin 12 kasım tarihine kadar yapılacak genel kuruluna kadar çalışmaları sürdüreceğini en geç 12 kasım öncesine kadar Ak Parti İlçe Başkanlığının Genel kurul yapacağını belirtti.

Adem Şengül “Bucak bu yıl sonuna kadar yüzde doksanı doğal kaza kavuşmuş olacak. Aladdin Mahallesi, Fatih Mahallesi ve diğer mahallelerde kalan bölümlerde doğal gaz alt yapı çalışmaları tamamlanacak. Atilla Mahallesi dışında Oğuzhan sanayi Sitesi dahil tüm mahallelerimizde doğal gaz çalışmaları yüzde doksan tamamlanmış olacak. Geriye kalan doğal gazı olmayan yerlerde 2018 yılı içerisinde tamamlanarak Bucak’ın tamamı doğal gaza kavuşmuş olacak” dedi. Ak parti İlçe Başkanı Adem Şengül. 1 ocak 2018 tarihinden itibaren pasaportların nüfus müdürlüğünden verileceğini, Bucak’ta sıcak asfalt çalışmalarının sürdüğünü, Bucak Belediyesinin 50 bin metre kare parke ihalesi 100 bin metre kareye çıkarılmıştır.

YENİ HASTANE BİNASI 5 YILDIZ KAPASİTESİNDE

Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül, yeni yapılan Bucak Devlet Hastanesinin tamamlandığını 14 ağustos tarihinden itibaren taşınma çalışmalarının başlayacağını belirterek şöyle dedi. “Yeni yapılan hastane binamız 2014 yılında inşaatına başlandıktan sonra tüm işleri tamamlanarak bu ay içerisinde tamamlanmıştır. 14 ağustos tarihinden itibarende taşınma çalışmaları başlayacaktır. Bucak Devlet Hastanesi Türkiye’de örnek hastanelerden birisidir. 271 yatak kapasiteli, 43 milyon Tl ye mal olmuş, ayrıca iç donanım için 10 milyon tl lik teçhizat ve malzeme alımı gerçekleşerek 53 milyon tl ye mal olmuştur. İçerisinde 5 ameliyathane, yoğun bakım üniteleri bulunan 32 bin 400 metre kare kapalı alana sahip 5 yıldızlı bir otel gibi hastanemiz olmuştur” dedi.

Şengül eski hastane binasının bir blokunda zemin katının 112 acil servis, zemin katı üzerindeki katların ise diş ve ağız sağlığı merkezi, diğer bölümlerde ise yaşam merkezlerinin oluşturulacağını diğer iki blokta ise deprem testi payıldığın deprem testinin sonucuna göre sağlam çıkması halinde kamu kuruluşlarına verileceğini söyledi.

4. ETAP TOKİLER ALADDİN MAHALLESİNE YAPILACAK

Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül 4’ncü etap TOKİ lerin  Aladdin Mahallesinde Akyokuş civarında yapılacağını tescil işlemlerinin yapıldığını yerin hazineye devir çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Bucak Ak Parti ilçe Başkanlığının düzenlediği istişare toplantısında konuşan Burdur Ak parti Milletvekili Reşat Petek “ Burdur ve ilçelerimizde planlanan hizmetlerimiz yapılıyor. Bölgecilik ayrımcılık yapmak yakışmaz ama, Bucak Burdur’un en büyük ilçesi sanayisi ile, kalkınmada öncelikli yatırımları ile Bucak ayrıca plana programa alınması gereken bir ilçemizdir” dedi.

Burdur Ak Parti Milletvekili Bayram Özçelik ise “Bu gün huzur ve güven ortamında ve istikrarlı ve güçlü bir hükümetin olduğu ortamda konuşuyoruz. Siyasi istikrar olmazsa, siyasi güven olmazsa hükümet tek başına güçlü olmazsa biz bunların hiç birini konuşamayız. Biz 16 yıllık bir partiyiz, ben Cumhuriyetim halkın partisiyim diyenler doksan kusur yıl olmuş tek başına 1950 lere kadar gelmişsin 1950 den bu tarafa neden tek başına iktidar olamıyorsun çünkü bu milletin milli ve manevi değerlerine değil, başka merkezlerden emir alarak siyaset yaptığı için olamıyorlar. Ak parti Hükümeti Türkiye’de ne yaptı ise Bucak ilçesine de iz düşümü birebir hizmetler yapılmıştır” dedi.

CASUS GAZETECİYE MİLLETVEKİLİ YAPTILAR

Burdur Ak Parti Burdur milletvekili Bayram Özçelik Ana muhalefet partisi genel başkanı bu ülkeye casus olarak milletin milli istihbaratını bilgilerini sızdıran bir gazeteciyi bilerek milletvekili yapıp, koruma altına alıp ona da talimat verip yay bunları diyen bir genel başkan adalet eylemine çıkıyorum diyerek iki maksatla çıktı. Biri casusu korumak için, ikincisi ise feto ihanet çetesini etrafına toplamak için başka bir niyeti yok. Bu adamdan ülkeye hayır gelir mi? Aslında CHP’liler bu kişinin CHP’den ihraç edilmesini istemelidirler” dedi. Milletvekili Özçelik Ak Parti olarak eksiklerimiz olabilir ama biz hizmetlerimizi arttırarak hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.

Yapılan konuşmaların ardından Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül ve Burdur Ak parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek Mahalle ve köy muhtarlarının soru ve sorunlarını dinleyip muhtarları bilgilendirdiler.

    

bucak burdur ak parti milletvekili bucak ak parti adem şengül bayram özçelik reşat petek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi