Burdurlu paraşütçülerden Türkiye derecesi

BURDUR Yamaç Paraşütü Havacılık Kulübü üyeleri Akşehir'de düzenlenen yarışmada Türkiye ikincisi ve dördüncülüğünü elde etti. Burdur Yamaç Paraşütü Havacılık Gençlik Spor Kulübü Başkanı Bahri Kılıçaslan, 4 yıldır usta ve deneyimli pilotlar yetiştirdiklerini söyledi. Kılıçaslan, ″Kulübümüz bünyesinde verilen eğitimlerde 60 kişi yamaç paraşütü sporu ile tanışmakta olup FAI onaylı sertifikaları verildi ve aynı zamanda yarışmalara hazırlamaktayız. Şu ana kadar eğitimlerdeki vermiş olduğumuz gayretlerimizin meyvelerini alıyoruz″ dedi. Kılıçaslan, Akşehir'de 3-6 Ağustos tarihleri arasında Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen XC Open 2017 Yarışması'nda Muhammet Ozan Erşen'in Türkiye ikincisi, Yusuf Yılmaz'ın ise Türkiye dördüncüsü olduğunu belirtti. Kılıçaslan, ″Arkadaşlarımızı Burdur'umuzu en iyi şekilde temsil ettikleri için ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum″ diye konuştu..

Burdurlu paraşütçülerden Türkiye derecesi
Burdurlu paraşütçülerden Türkiye derecesi
Bu içerik 354 kez okundu.

BURDUR Yamaç Paraşütü Havacılık Kulübü üyeleri Akşehir'de düzenlenen yarışmada Türkiye ikincisi ve dördüncülüğünü elde etti.
Burdur Yamaç Paraşütü Havacılık Gençlik Spor Kulübü Başkanı Bahri Kılıçaslan, 4 yıldır usta ve deneyimli pilotlar yetiştirdiklerini söyledi. Kılıçaslan, ″Kulübümüz bünyesinde verilen eğitimlerde 60 kişi yamaç paraşütü sporu ile tanışmakta olup FAI onaylı sertifikaları verildi ve aynı zamanda yarışmalara hazırlamaktayız. Şu ana kadar eğitimlerdeki vermiş olduğumuz gayretlerimizin meyvelerini alıyoruz″ dedi.
Kılıçaslan, Akşehir'de 3-6 Ağustos tarihleri arasında Türkiye Hava Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen XC Open 2017 Yarışması'nda Muhammet Ozan Erşen'in Türkiye ikincisi, Yusuf Yılmaz'ın ise Türkiye dördüncüsü olduğunu belirtti. Kılıçaslan, ″Arkadaşlarımızı Burdur'umuzu en iyi şekilde temsil ettikleri için ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum″ diye konuştu.

 

 

 


Kaynak: DHA

Burdurlu paraşütçülerden Türkiye derecesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti