Sokak aydınlatmaları yenilendi

AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), elektrik dağıtım hizmeti verdiği Antalya, Isparta ve Burdur'da 20 bin 590 armatürün bakım ve onarımını yaparak çalışır hale getirdi. AEDAŞ, Antalya, Isparta ve Burdur'daki sokak aydınlatmalarının kontrol ve bakımını yaptı. TEDAŞ Bölge Müdürlüğü ile koordineli ve eşzamanlı yapılan çalışma kapsamında 249 bin 270 armatür kontrol edildi. Arızalı olduğu belirlenen 20 bin 590 armatür yenilendi. Antalya, Isparta ve Burdur'da eşzamanlı olarak gerçekleştirilen bakım çalışmaları hakkında bilgi veren AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, ″Kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin sürekli ve kesintisiz elektrik temininden geçtiğine inanıyoruz. Aydınlatma da kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin temellerinden birini oluşturuyor. Ekiplerimizin büyük bir özveriyle yürüttüğü ve kısa sürede tamamlanan bu çalışma sayesinde hizmet bölgemizdeki elektrik kalitesini büyük oranda artırdık. Amacımız, hizmet verdiğimiz şehirlerin daima aydınlık olması ve abonelerimizin kendilerini güvende hissetmeleri. Daha aydınlık sokaklar için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz″ dedi..

Sokak aydınlatmaları yenilendi
Sokak aydınlatmaları yenilendi
Bu içerik 316 kez okundu.

AKDENİZ Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), elektrik dağıtım hizmeti verdiği Antalya, Isparta ve Burdur'da 20 bin 590 armatürün bakım ve onarımını yaparak çalışır hale getirdi.

 

AEDAŞ, Antalya, Isparta ve Burdur'daki sokak aydınlatmalarının kontrol ve bakımını yaptı. TEDAŞ Bölge Müdürlüğü ile koordineli ve eşzamanlı yapılan çalışma kapsamında 249 bin 270 armatür kontrol edildi. Arızalı olduğu belirlenen 20 bin 590 armatür yenilendi.

Antalya, Isparta ve Burdur'da eşzamanlı olarak gerçekleştirilen bakım çalışmaları hakkında bilgi veren AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, ″Kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin sürekli ve kesintisiz elektrik temininden geçtiğine inanıyoruz. Aydınlatma da kaliteli elektrik dağıtım hizmetinin temellerinden birini oluşturuyor. Ekiplerimizin büyük bir özveriyle yürüttüğü ve kısa sürede tamamlanan bu çalışma sayesinde hizmet bölgemizdeki elektrik kalitesini büyük oranda artırdık. Amacımız, hizmet verdiğimiz şehirlerin daima aydınlık olması ve abonelerimizin kendilerini güvende hissetmeleri. Daha aydınlık sokaklar için tüm enerjimizle çalışmaya devam edeceğiz″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Sokak aydınlatmaları yenilendi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor