Milletvekili Özçelik’ten 16. Yıl mesajı

AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümüyle ilgili bir mesaj yayımlayan Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Kurucu liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bundan 16 yıl önce kurduğu Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Burdur teşkilatının kurucu il başkanı olmaktan şeref duyuyorum” dedi.

Milletvekili Özçelik’ten 16. Yıl mesajı
Milletvekili Özçelik’ten 16. Yıl mesajı Akca Gazete
Bu içerik 715 kez okundu.

Özçelik mesajında, AK Parti’nin 16 yıl önce kurulduğunu belirterek, ancak bu dava 16 yıllık bir dava değildir, kökleri medeniyetimize dayanan, Selçuklu’dan Osmanlı’ya, Osmanlıdan Cumhuriyetimize milleti esas alan kutlu bir davanın adıdır, AK Parti milletin sesidir, AK Parti Türkiye partisidir. AK Parti’nin kurulduğu yılları hatırlayalım, ekonomik krizlerin milleti canından bezdirdiği, enflasyonun çift haneli, faizlerin dört haneli rakamlara ulaştığı, memurun emeklinin maaşlarının ödenemez hale geldiği, esnafın yazar kasaları fırlattığı, insanlarımızın hastane kuyruklarına mahkûm edildiği yılları hatırlayalım, işte o günlerde siyasetçiye olan güvenin yerlerde sürüklendiği dönemde milletimiz bir çıkış yolu buldu ve AK Parti’nin kuruluşunu sağlayarak, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Kadroları iktidara taşıdı.” dedi.

Özçelik mesajının devamında, AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından itibaren Türkiye’nin kronikleşmiş tüm meselelerini tek tek ele alarak çözdü. Eğitim, Sağlık, Ulaşım ve Ekonomik kalkınma başta olmak üzere her alanda hayal dahi edilemeyen icraatlara imza attı. Ancak Türkiye’nin kalkınmasından rahatsız olan çevreler, Türkiye’nin dış politikada haklının ve mazlumun yanında yer almasından rahatsız olan küresel güçler, AK Parti’nin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü kesmek için zaman zaman karanlık planları devreye sokmaya çalıştı. Devreye sokulmak istenen planları milletimizin desteği ile aşmayı başardık ve kutlu yürüyüşümüzü kesintiye uğrattırmadık” dedi.   

Mesajında 15 Temmuz darbe girişimi ile Türkiye’nin yönetiminin müstevlilere devredilmek istendiğini belirten Milletvekili Özçelik, 15 Temmuz karanlık gecesi, Milletimizin kahramanlığı sayesinde aydınlık bir sabaha  evrildi, bu asil millet, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, bağımsızlık mücadelesinin, vatan ve bayrak müdafaasının nasıl yapıldığını, demokrasi ve insan hakları savunuculuğunun nasıl yapıldığını tüm dünyaya gösterdi, O gece Türk milletinin genlerinde bulunan Çanakkale ruhu, Kurtuluş savaşı ruhu yeniden kendini gösterdi” dedi.

Özçelik son olarak, AK Parti Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, 15 yıldan bu yana milletin refahını artırmak, Türkiye’yi dünyanın süper devletlerinden biri yapmak için mücadele ettiğini belirterek, dünyanın dev projelerine imza atan, 81 vilayetimizi olduğu gibi İlimizi de baştanbaşa eserlerle donatan AK Parti’nin son 15 yılda gerçekleştirilen 5 genel seçim, 3 yerel seçim, 3 referandum, 1 Cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere 12 seçimden buyana Milletin açık ara desteğini aldığını, bu desteğe layık olabilmek için tüm AK kadroların  gece gündüz koşturduğunu söyledi.

Milletvekili Özçelik, mesajının sonunda, AK Parti’nin Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte, milletimize yeni bir atılım dönemi yaşatacağını ve Türkiye’yi çok daha ileriye taşıyacağını belirterek, “bu davaya gönül veren herkese şükran borçluyuz, partimize emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, ahirete intikal eden teşkilat mensuplarımıza Cenabı Allah’tan rahmet diliyoruz. Nice AK yıllara…” dedi.

burdur ak parti bucak bayram özçelik ak parti 16. kuruluş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat