Barbaros ve Atilla Mahalleleri de Asfalt Çalışması

Bucak Belediyesinin asfalt hizmetlerinin hız kesmeden devam ettiğini bildiren Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık, Barbaros Mahallesi Kırançay Caddesinde 3,5 km, Atilla Mahallesi Karanlı Dere Caddesinde ise 1,7 km’lik asfalt çalışmasının Kurban Bayramı öncesi tamamlanacağını belirti.

Barbaros ve Atilla Mahalleleri de Asfalt Çalışması
Barbaros ve Atilla Mahalleleri de Asfalt Çalışması Akca Gazete
Bu içerik 702 kez okundu.

Bucak’ın birçok yerinde eş zamanlı olarak yol çalışmalarının sürdüğünü ifade eden Başkan yardımcısı Kanık, Merkez’de Fatih, Mehmet Akif, Yeni hastane çevresi ve 70 Evler Mahallelerinde sıcak asfalt ve çevre düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Bir şehrin çağdaş olabilmesi için yollarının sağlıklı bir şekilde işlemesi gerekiyor. Her zaman ifade ettiğimiz gibi bizim önceliğimiz yoldur. Çünkü yol olmadan diğer hizmetlerin yapılması mümkün değildir. Yolların kullanılabilir olması insanoğlu için bir haktır. Bu hakkı hizmete dönüştürmek için azimle çalışıyoruz. Bucak Belediyesi, olarak asfaltlama hizmeti konusunda büyük bir atağa kalkmış bulunuyoruz. Bucak sınırları içerisinde ihtiyaç olan her yere asfalt hizmetini götüreceğiz.” Dedi.

Bucak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık’a, Meclis üyesi Hakkı Işık, Birim Müdürleri ve mahalle muhtarları da eşlik etti.

bucak belideye asfalt ferruh kanık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor