Esnaftan siyah çelenkli tepki

BURDUR'da bir süre önce girişine heykel dikilerek trafiğe kapatılan Acil Yolu'nda işyeri bulunan esnaf, işlerinin bozulduğu gerekçesiyle heykele siyah çelenk bıraktı. Acil Yolu'nda işyeri olan bazı esnaf, yolun Gazi Caddesi girişinden trafiğe kapanmasından dolayı mağdur olduklarını belirterek üzerinde ″Tuttuğunu kurutan Burdur Belediyesi'ne selam olsun. Acil Yolu esnafı″ yazılı siyah çelengi heykelin önüne bıraktı. Esnaf Fatih Tunç, ″Belediye bu yolu kapatırken başkan kendisi geldi söz verdi 'Opet'in arkasından yol açacağım' diye ama verilen söz tutulmadı. Kendisine ulaşamıyoruz. Kavşaktaki trafik sürekli kilitleniyor. Saat 17.30-18.30 arasında trafik felç oluyor. Herhangi bir trafik düzeni yok. Bu heykel buraya oluncaya kadar ortada olsaydı ya da hiç olmasaydı daha güzel bir trafik olacaktı. Biz de esnafız. Günde 10 müşteri demek bir esnaf için cirosunda 500-1000 lira düşüş demek. Bu da bir işyerinin bir aylık kirasına denk gelir″ diye konuştu..

Esnaftan siyah çelenkli tepki
Esnaftan siyah çelenkli tepki
Bu içerik 558 kez okundu.

BURDUR'da bir süre önce girişine heykel dikilerek trafiğe kapatılan Acil Yolu'nda işyeri bulunan esnaf, işlerinin bozulduğu gerekçesiyle heykele siyah çelenk bıraktı.

 

Acil Yolu'nda işyeri olan bazı esnaf, yolun Gazi Caddesi girişinden trafiğe kapanmasından dolayı mağdur olduklarını belirterek üzerinde ″Tuttuğunu kurutan Burdur Belediyesi'ne selam olsun. Acil Yolu esnafı″ yazılı siyah çelengi heykelin önüne bıraktı.

Esnaf Fatih Tunç, ″Belediye bu yolu kapatırken başkan kendisi geldi söz verdi 'Opet'in arkasından yol açacağım' diye ama verilen söz tutulmadı. Kendisine ulaşamıyoruz. Kavşaktaki trafik sürekli kilitleniyor. Saat 17.30-18.30 arasında trafik felç oluyor. Herhangi bir trafik düzeni yok. Bu heykel buraya oluncaya kadar ortada olsaydı ya da hiç olmasaydı daha güzel bir trafik olacaktı. Biz de esnafız. Günde 10 müşteri demek bir esnaf için cirosunda 500-1000 lira düşüş demek. Bu da bir işyerinin bir aylık kirasına denk gelir″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Esnaftan siyah çelenkli tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu