Burdur Belediyesi’nden 2 bin aileye gıda yardımı

Burdur Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesi yardıma muhtaç 2 bin aileye gıda paketi yardımı yapılacak.

Burdur Belediyesi’nden 2 bin aileye gıda yardımı
Burdur Belediyesi’nden 2 bin aileye gıda yardımı Akca Gazete
Bu içerik 452 kez okundu.

Burdur Belediyesi tarafından Kurban Bayramı nedeniyle yardıma muhtaç dar gelirli aileler tespit edilerek gıda yardımında bulunuyor. Yaklaşık 2 bin ihtiyaç sahibi aileye, temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketleri adreslerine teslim edilmeye başladı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde engelli vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Vesiyle, Mehmet Çetin ve Kezban Gök ailelerini ziyaret eden Başkan Ercengiz, vatandaşların Kurban Bayramını kutlayarak gıda paketi verdi.

Gıda paketlerinin bir ailenin yaklaşık bir ay boyunca gıda ihtiyacını karşılayacak şekilde hazırlandığı ifade eden Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediyesi olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Başkan Ercengiz, “Gıda yardımı için dar gelirli ihtiyaç sahibi yaklaşık 2 bin aileyi tespit ettik. Muhtarlarımız vasıtasıyla belirlenen yaklaşık 2 bin ihtiyaç sahibi aileye, temel gıda maddelerinden oluşan yardım paketlerini ulaştırıyoruz" diye konuştu.

burdur belidiye gıda yardım ali orkun ercengiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yatağan'daki termik santralden 2'nci üzücü haber
Yatağan'daki termik santralden 2'nci üzücü haber
Türkiye genelinde okullarda 360 ton atık pil toplandı
Türkiye genelinde okullarda 360 ton atık pil toplandı