BAKA Yönetim Kurulu Vali Yılmaz Başkanlığında Toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Vali Şerif Yılmaz Başkanlığında toplandı.

BAKA Yönetim Kurulu Vali Yılmaz Başkanlığında Toplandı
BAKA Yönetim Kurulu Vali Yılmaz Başkanlığında Toplandı Akca Gazete
Bu içerik 479 kez okundu.

Antalya Valiliği Toplantı Salonunda gerçekleşen Ağustos ayı BAKA Yönetim Kurulu toplantısına, Dönem Başkanı Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, Isparta İl Genel Meclis Başkanı Ali Bolat, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, , Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik katıldı. Toplantıda BAKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Madenci ile uzmanlar hazır bulundu.

Vali Yılmaz ve Vali Günaydın toplantı öncesi Antalya Valisi Karaloğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sonrası üç ilin Valisi BAKA Yönetim Kurulu Toplantısına geçtiler.

Toplantının açılış konuşmasını yapan BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali Şerif Yılmaz, Ağustos ayı olağan toplantısında alınacak kararların hayırlı olmasını diledi. Toplantıyla ilgili bilgi veren Vali Yılmaz, “Batı Akdeniz Kalkınma Ajansımızın Ağustos ayı olağan toplantısını Antalya’da gerçekleştiriyoruz. Toplantımızda alınacak kararların hem Batı Akdeniz’e hem de vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Gündemimizde ajansımızın faaliyetleriyle ilgili konular olacak. Daha önce çıktığımız çağrılarla ilgili değerlendirmelerde bulunacağız. Başarıyla yürütülen çalışmalarımız için Sayın Valilerimize ve Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Personel alım sürecinde sınavlar yapıldı ve bunlar değerlendirme aşamasında. Personel eksikliğini tamamlayıp tam kadro ile daha çok hizmet etmeye çalışacağız. Teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAKA Yönetim Kurulunun toplantısı, gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı.

burdur BAKA toplantı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu