Başkan Ercengiz esnafın sesine kulak verdi

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Bayer Sokak ve Şehit Ersan Caddesi esnaflarıyla kahvaltıda buluşarak taleplerini dinledi.

Başkan Ercengiz esnafın sesine kulak verdi
Başkan Ercengiz esnafın sesine kulak verdi Akca Gazete
Bu içerik 461 kez okundu.

Burdur Belediyesi tarafından Bayer Sokak ve Şehit Ersan Caddesi esnafları için kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıya Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Belediye Meclis üyeleri ve esnaflar katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda esnafların talep ve şikayetlerini dinleyen Başkan Ercengiz, esnafların sıkıntısı varsa gerekli görüşmeleri yaparak gerekli düzenlemeleri yapabileceklerini söyledi.

Kent merkezinde yapılan düzenlemeler hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, “Daha akıcı bir trafik kazandırmak amacıyla Pamukkale Üniversitesiyle ortak hizmet protokolü imzaladık. Protokol kapsamında Pamukkale Üniversitesi’nden gelen uzmanlar 8 ay süren bir çalışma yaptı. Çalışma sonunda ortaya çıkan bilimsel veriler ışığında yapılması gereken düzenlemeler belirlendi. Bu veriler sonucunda Burdur Belediyesi olarak çalışmalarımıza başladık. Her çalışmamızda ortak akla önem verdik. Burada esnafımızın ve vatandaşlarımızın sıkıntısı varsa Pamukkale Üniversitesi ile gerekli görüşmeleri yaparız” dedi.

Başkan Ercengiz, vatandaşımızın istemediği, vatandaşımızın kabul etmediği hiçbir çalışmayı yapmayacaklarını sözlerine ekledi

burdur belediye esnaf yol ali orkun ercengiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü