Kadın çiftçiler için tekne turu

KONYAALTI'nda çiftçilik yapan kadınlar, Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışması'a, Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turuyla motive oldu. Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışması'nın ilk eleme turu tamamlandı. Yarışmaya katılan kadın çiftçiler, 29 Eylül tarihinde yapılacak yarı final öncesi, tekne turuna çıkarak stres attı. Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turu ile kadın çiftçiler sabah erken saatte Kaleiçi Yat Limanı'ndan açıldı. Onları tekne turuna uğurlayan isim ise Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Gürbüz oldu. Tekne gezisiyle yarı final ve final öncesi stres atan kadın çiftçiler, gün boyu gönüllerince eğlendi. Sıçan Adası ve Çaltıcak Koyu'nda denize girip dinlenen çiftçi kadınlar, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e, kendileri için düzenledikleri tekne gezisi için teşekkür etti. Birinciye 15 bin, ikinciye 10 bin, üçüncüye ise 7 bin 500 lira para ödülünün verileceği yarışmanın finali 7 Ekim tarihinde Antalya Kültür Merkezi'nde yapılacak..

Kadın çiftçiler için tekne turu
Kadın çiftçiler için tekne turu
Bu içerik 370 kez okundu.

KONYAALTI'nda çiftçilik yapan kadınlar, Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışması'a, Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turuyla motive oldu.
Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Kadın Çiftçiler Bilgi ve Kültür Yarışması'nın ilk eleme turu tamamlandı. Yarışmaya katılan kadın çiftçiler, 29 Eylül tarihinde yapılacak yarı final öncesi, tekne turuna çıkarak stres attı.
Konyaaltı Belediyesi tarafından düzenlenen tekne turu ile kadın çiftçiler sabah erken saatte Kaleiçi Yat Limanı'ndan açıldı. Onları tekne turuna uğurlayan isim ise Konyaaltı Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Gürbüz oldu. Tekne gezisiyle yarı final ve final öncesi stres atan kadın çiftçiler, gün boyu gönüllerince eğlendi. Sıçan Adası ve Çaltıcak Koyu'nda denize girip dinlenen çiftçi kadınlar, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e, kendileri için düzenledikleri tekne gezisi için teşekkür etti.
Birinciye 15 bin, ikinciye 10 bin, üçüncüye ise 7 bin 500 lira para ödülünün verileceği yarışmanın finali 7 Ekim tarihinde Antalya Kültür Merkezi'nde yapılacak.

 

 

 


Kaynak: DHA

Kadın çiftçiler için tekne turu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu