Vali Yılmaz ve Vekil Petek attığını vurdu

BURDUR Valisi Şerif Yılmaz ve Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek atış poligonunda yaptıkları trap atışlarında tam isabet sağladı. Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Ak Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, Burdur-Fethiye karayolu yanında 20 dönüm arazide yapımı süren atış poligonunda inceleme yaptı. Yılmaz ve beraberindekiler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Atış poligonuna 15 trap makinesi geldiğini belirten Vali Yılmaz, ″Bir takım eksikliklerimiz var. Ondan sonra burada uluslararası müsabakaların yapılabileceği standartta bir atış alanına kavuşmuş olacağız. Özellikle avcılarımızın av sezonu dışında atış yapabilecekleri, atış sporunu icra edebilecekleri bir alana kavuşmuş olacak″ dedi. Vali Yılmaz ve Milletvekili Petek incelemelerin ardında atış yaptı. Yılmaz ve Petek, isabetli atışlarıyla dikkati çekti.  .

Vali Yılmaz ve Vekil Petek attığını vurdu
Vali Yılmaz ve Vekil Petek attığını vurdu
Bu içerik 511 kez okundu.
BURDUR Valisi Şerif Yılmaz ve Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek atış poligonunda yaptıkları trap atışlarında tam isabet sağladı.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Ak Parti Burdur milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, Burdur-Fethiye karayolu yanında 20 dönüm arazide yapımı süren atış poligonunda inceleme yaptı. Yılmaz ve beraberindekiler Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Atış poligonuna 15 trap makinesi geldiğini belirten Vali Yılmaz, ″Bir takım eksikliklerimiz var. Ondan sonra burada uluslararası müsabakaların yapılabileceği standartta bir atış alanına kavuşmuş olacağız. Özellikle avcılarımızın av sezonu dışında atış yapabilecekleri, atış sporunu icra edebilecekleri bir alana kavuşmuş olacak″ dedi.

Vali Yılmaz ve Milletvekili Petek incelemelerin ardında atış yaptı. Yılmaz ve Petek, isabetli atışlarıyla dikkati çekti.

 


Kaynak: DHA
Vali Yılmaz ve Vekil Petek attığını vurdu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzne gelen uzman çavuş kazada öldü, arkadaşı yaralı
İzne gelen uzman çavuş kazada öldü, arkadaşı yaralı
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası