Güreşçiler festivale hazır

KORKUTELİ Belediyespor Güreş Kulübü sporcuları, bu yıl 29'uncusu düzenlenecek Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri hazırlıklarını tamamladı. Korkuteli Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, 3 Eylül'de gerçekleştirilecek 29'uncu Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri öncesi 100. Yıl Atatürk Stadyumu'nda antrenman yapıyor. Antrenör Mustafa Arıkan yönetimindeki pehlivanların hedefi altın kemer ve madalya kazanmak. Korkuteli güreşlerinin kendileri için önemli olduğunu belirten antrenör Mustafa Arıkan, ″Kırkpınar'da güreşçilerimiz derece yaptı. Ekibimizden yine başarılar bekliyorum. Güreşe 50 pehlivan ile katılacağız. Son yağlı antrenmanımızı gerçekleştirdik. İdmanlarımızı salon çalışmalarımızın ardından her gün stadyumda sürdürüyoruz. Mutlaka madalya kazanmak istiyoruz. Hazırlıklarımızı da buna göre sürdürüyoruz. Güreşe büyük destek veren Belediye Başkanımız Hasan Gökce'ye teşekkür ediyorum″ dedi..

Güreşçiler festivale hazır
Güreşçiler festivale hazır
Bu içerik 530 kez okundu.

KORKUTELİ Belediyespor Güreş Kulübü sporcuları, bu yıl 29'uncusu düzenlenecek Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri hazırlıklarını tamamladı.

 

Korkuteli Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, 3 Eylül'de gerçekleştirilecek 29'uncu Altın Kiraz Yağlı Pehlivan güreşleri öncesi 100. Yıl Atatürk Stadyumu'nda antrenman yapıyor. Antrenör Mustafa Arıkan yönetimindeki pehlivanların hedefi altın kemer ve madalya kazanmak.

Korkuteli güreşlerinin kendileri için önemli olduğunu belirten antrenör Mustafa Arıkan, ″Kırkpınar'da güreşçilerimiz derece yaptı. Ekibimizden yine başarılar bekliyorum. Güreşe 50 pehlivan ile katılacağız. Son yağlı antrenmanımızı gerçekleştirdik. İdmanlarımızı salon çalışmalarımızın ardından her gün stadyumda sürdürüyoruz. Mutlaka madalya kazanmak istiyoruz. Hazırlıklarımızı da buna göre sürdürüyoruz. Güreşe büyük destek veren Belediye Başkanımız Hasan Gökce'ye teşekkür ediyorum″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Güreşçiler festivale hazır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü