Yeni müdür göreve başladı

DOĞA Koruma ve Milli Parklar Konya 8'inci Bölge Müdür Yardımcısı iken Burdur 6'ıncı Bölge Müdürlüğü'ne atanan Rıza Kamil görevine başladı. Rıza Kamil, ″6'ncı Bölge Müdürlüğümüz, Burdur başta olmak üzere Antalya ve Isparta illerini kapsamaktadır. Faaliyet alanlarımız içerisinde tabiat parkları, milli parklar, tabiat koruma alanları, genel ve devlet avlakları, örnek avlaklar, sulak alanlar ve doğayla ilgili tüm koruma alanları olmak üzere çok büyük bir yelpazede çalışıyoruz. Burdur, Antalya ve Isparta'da çok önemli alanlarımız var. Faaliyetlerimiz burada çok yoğun olacak.″ dedi. Görev sahaları içerisinde 7 Milli park, 8 tabiat parkı, Türkiye ortalamasının üzerinde koruma alanı bulunduğunu aktaran Kamil şunları söyledi; ″Biz bu alanları gelecek nesillere sağlıklı ve uzun vadeli aktarmak adına canla başla çalışacağız.″ Göreve başladığı ilk hafta Burdur, Isparta ve Antalya'yı gezdiğini anlatan, Bölge Müdürü Rıza Kamil, ″Burdur'da göl var, ormanlık alanlar var. Burdur için şöyle bir söz söylemek istiyorum; Hem yeşil, hem mavi hem de huzur işte size Burdur, diyorum. Vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Biz hizmet için buradayız ve vatandaşlarımızın yanındayız″ diye konuştu..

Yeni müdür göreve başladı
Yeni müdür göreve başladı
Bu içerik 606 kez okundu.

DOĞA Koruma ve Milli Parklar Konya 8'inci Bölge Müdür Yardımcısı iken Burdur 6'ıncı Bölge Müdürlüğü'ne atanan Rıza Kamil görevine başladı.

 

Rıza Kamil, ″6'ncı Bölge Müdürlüğümüz, Burdur başta olmak üzere Antalya ve Isparta illerini kapsamaktadır. Faaliyet alanlarımız içerisinde tabiat parkları, milli parklar, tabiat koruma alanları, genel ve devlet avlakları, örnek avlaklar, sulak alanlar ve doğayla ilgili tüm koruma alanları olmak üzere çok büyük bir yelpazede çalışıyoruz. Burdur, Antalya ve Isparta'da çok önemli alanlarımız var. Faaliyetlerimiz burada çok yoğun olacak.″ dedi.

Görev sahaları içerisinde 7 Milli park, 8 tabiat parkı, Türkiye ortalamasının üzerinde koruma alanı bulunduğunu aktaran Kamil şunları söyledi; ″Biz bu alanları gelecek nesillere sağlıklı ve uzun vadeli aktarmak adına canla başla çalışacağız.″

Göreve başladığı ilk hafta Burdur, Isparta ve Antalya'yı gezdiğini anlatan, Bölge Müdürü Rıza Kamil, ″Burdur'da göl var, ormanlık alanlar var. Burdur için şöyle bir söz söylemek istiyorum; Hem yeşil, hem mavi hem de huzur işte size Burdur, diyorum. Vatandaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Biz hizmet için buradayız ve vatandaşlarımızın yanındayız″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Yeni müdür göreve başladı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü