Otomobil talihlileri araçlarına kavuştu

ANTALYA'daki alışveriş merkezi ÖzdilekPark'ın gerçekleştirdiği 3 otomobil çekilişinin talihlileri araçlarını teslim aldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden alınan izin ile her 100 TL'lik alışveriş yapan müşterilere dağıtılan biletler arasından çekilişle belirlenen talihliler araçlarına kavuştu. ÖzdilekPark Antalya AVM Müdürü Yusuf Fırat Ercan ile AVM Müdür Yardımcısı İskender Turhan'ın elinden Toyota C-HR Hybrid Advance marka araçlarının anahtarlarını teslim alan talihliler, mutluluklarını yakınlarıyla paylaştı. 1 Mayıs ile 7 Ağustos tarihleri arasında bilet alarak çekilişe katılmaya hak kazanan 246 bin 702 kişi arasında otomobilleri kazanan Osman Ege, Hüdaverdi Gültekin ve Hasan Kayrak araçlarını aileleriyle birlikte teslim aldı. Kırmızı renkli otomobili kazanan 29 yaşındaki özel güvenlik personeli Osman Ege aracını 3 ay önce evlendiği eşi Birsen Ege ile birlikte almaya geldi. Eşinin hamile olduğunu söyleyen Ege, ″Aracın bize çıkması doğacak çocuğumuzun şansı olduğuna inanıyorum. Bebeğimiz olacağı için iyi kötü bir araba almayı düşünüyordum. Allah bize bu arabayı nasip etti. Güzel günlerde kullanmak istiyoruz″ dedi. Beyaz otomobilin sahibi Hüdaverdi Gültekin ile mavi aracın talihlisi Hüseyin Kayrak, anahtarlarını alır almaz araçlarını inceledi.  .

Otomobil talihlileri araçlarına kavuştu
Otomobil talihlileri araçlarına kavuştu
Bu içerik 384 kez okundu.

ANTALYA'daki alışveriş merkezi ÖzdilekPark'ın gerçekleştirdiği 3 otomobil çekilişinin talihlileri araçlarını teslim aldı.

 

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden alınan izin ile her 100 TL'lik alışveriş yapan müşterilere dağıtılan biletler arasından çekilişle belirlenen talihliler araçlarına kavuştu. ÖzdilekPark Antalya AVM Müdürü Yusuf Fırat Ercan ile AVM Müdür Yardımcısı İskender Turhan'ın elinden Toyota C-HR Hybrid Advance marka araçlarının anahtarlarını teslim alan talihliler, mutluluklarını yakınlarıyla paylaştı.

1 Mayıs ile 7 Ağustos tarihleri arasında bilet alarak çekilişe katılmaya hak kazanan 246 bin 702 kişi arasında otomobilleri kazanan Osman Ege, Hüdaverdi Gültekin ve Hasan Kayrak araçlarını aileleriyle birlikte teslim aldı. Kırmızı renkli otomobili kazanan 29 yaşındaki özel güvenlik personeli Osman Ege aracını 3 ay önce evlendiği eşi Birsen Ege ile birlikte almaya geldi. Eşinin hamile olduğunu söyleyen Ege, ″Aracın bize çıkması doğacak çocuğumuzun şansı olduğuna inanıyorum. Bebeğimiz olacağı için iyi kötü bir araba almayı düşünüyordum. Allah bize bu arabayı nasip etti. Güzel günlerde kullanmak istiyoruz″ dedi. Beyaz otomobilin sahibi Hüdaverdi Gültekin ile mavi aracın talihlisi Hüseyin Kayrak, anahtarlarını alır almaz araçlarını inceledi.

 

 

 


Kaynak: DHA

Otomobil talihlileri araçlarına kavuştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu