Güreş komitesi yemekte buluştu

3 Eylül tarihinde 29'uncusu gerçekleşecek Geleneksel Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde komiteyi oluşturacak ekip, Belediye Başkanı Hasan Gökce ve güreş ağası Hamdi Sarıca'nın başkanlığında yemekte bir araya geldi. Ağalık yemeği adı altında Baraj üstü Gölbaşı Dinlenme Tesisleri'nde yapılan toplantıda, hazırlıklar hakkında bilgi verildi. Belediye Başkanı Gökce ve komite üyeleri, güreşlerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için gerekenlerin yapılacağını belirtti. Başkan Gökce, güreşler için gerekli hazırlıkları belediye ve güreş ağası ile koordineli başlattıklarını belirterek, ″Sağlıklı ve güzel bir organizasyona imza atmak için gayret gösteren komite üyelerine teşekkür ediyorum. Yıllardır siz güreşseverler tarafından oluşturulan komite ile en güzel organizasyonu yapamaya çalışıyor ve her yıl daha da güzel güreş organizasyonu yapıyoruz. Yaklaşık 60 başpehlivanımız güreşlerimize renk katacak. Özellikle Kırkpınar'da 32'ye kalmış tüm güreşçiler bu yıl Korkuteli Altın Kiraz başpehlivanlığını kazanabilmek için mücadele edecek″ diye konuştu. Hamdi Sarıca da ata sporunu yaşatmayı amaçlayan ve Kırkpınar tadında organize edilen Korkuteli Altın Kiraz Güreşleri'nin ağası olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Güreş ağası Sarıca, ağalık bedeli olan 200 bin TL'yi Belediye Başkanı Hasan Gökce'ye teslim etti..

Güreş komitesi yemekte buluştu
Güreş komitesi yemekte buluştu
Bu içerik 824 kez okundu.

3 Eylül tarihinde 29'uncusu gerçekleşecek Geleneksel Korkuteli Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri'nde komiteyi oluşturacak ekip, Belediye Başkanı Hasan Gökce ve güreş ağası Hamdi Sarıca'nın başkanlığında yemekte bir araya geldi.

 

Ağalık yemeği adı altında Baraj üstü Gölbaşı Dinlenme Tesisleri'nde yapılan toplantıda, hazırlıklar hakkında bilgi verildi. Belediye Başkanı Gökce ve komite üyeleri, güreşlerin en iyi şekilde gerçekleşmesi için gerekenlerin yapılacağını belirtti. Başkan Gökce, güreşler için gerekli hazırlıkları belediye ve güreş ağası ile koordineli başlattıklarını belirterek, ″Sağlıklı ve güzel bir organizasyona imza atmak için gayret gösteren komite üyelerine teşekkür ediyorum. Yıllardır siz güreşseverler tarafından oluşturulan komite ile en güzel organizasyonu yapamaya çalışıyor ve her yıl daha da güzel güreş organizasyonu yapıyoruz. Yaklaşık 60 başpehlivanımız güreşlerimize renk katacak. Özellikle Kırkpınar'da 32'ye kalmış tüm güreşçiler bu yıl Korkuteli Altın Kiraz başpehlivanlığını kazanabilmek için mücadele edecek″ diye konuştu.

Hamdi Sarıca da ata sporunu yaşatmayı amaçlayan ve Kırkpınar tadında organize edilen Korkuteli Altın Kiraz Güreşleri'nin ağası olmaktan gurur duyduğunu ifade etti. Güreş ağası Sarıca, ağalık bedeli olan 200 bin TL'yi Belediye Başkanı Hasan Gökce'ye teslim etti.

 

 


Kaynak: DHA

Güreş komitesi yemekte buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor