Akşener destekçileri buluştu

ANTALYA'nın Serik İlçesi'nde Meral Akşener'i destekleyenler bayramda bir araya geldi. Yeni parti kurma hazırlıkları yapan Meral Akşener'i destekleyenler Serik'te Kurban Bayramı dolayısıyla bir kafede buluştu. Buluşmaya MHP eski İlçe Başkanı ve Antalya Milliyetçi Meslek Adamları Birliği (MİLMAB) Başkan Yardımcısı Kefaattin Duman da katıldı. Buluşmada konuşan Kefaattin Duman, OHAL dönemini hatırlatarak, ″Meral Akşener ablamızı anlatmak için saklı saklı çalışma yapıyoruz. Hiçbir şey beklemeden, kendi sevdasıyla, vatan, millet sevdasıyla, bu vatanın geleceğini, bekasını düşünen insanlar olarak burada bulunmanızdan dolayı hepinizi yürekten alkışlıyorum. Maksat Meral Akşener adını yukarıya doğru taşımak, ileride de vatanın, milletin bekasını savunmak için sandığa gidildiğinde Serik olarak, milliyetçi muhafazakar bir bölgeden bizim görevimiz 51'i bulmak mı? Biz Serik olarak 51'i değil, 70'leri, 80'leri hedeflememiz lazım ki eksik kalan yerleri biz tamamlayalım″ dedi..

Akşener destekçileri buluştu
Akşener destekçileri buluştu
Bu içerik 203 kez okundu.
ANTALYA'nın Serik İlçesi'nde Meral Akşener'i destekleyenler bayramda bir araya geldi.

Yeni parti kurma hazırlıkları yapan Meral Akşener'i destekleyenler Serik'te Kurban Bayramı dolayısıyla bir kafede buluştu. Buluşmaya MHP eski İlçe Başkanı ve Antalya Milliyetçi Meslek Adamları Birliği (MİLMAB) Başkan Yardımcısı Kefaattin Duman da katıldı.

Buluşmada konuşan Kefaattin Duman, OHAL dönemini hatırlatarak, ″Meral Akşener ablamızı anlatmak için saklı saklı çalışma yapıyoruz. Hiçbir şey beklemeden, kendi sevdasıyla, vatan, millet sevdasıyla, bu vatanın geleceğini, bekasını düşünen insanlar olarak burada bulunmanızdan dolayı hepinizi yürekten alkışlıyorum. Maksat Meral Akşener adını yukarıya doğru taşımak, ileride de vatanın, milletin bekasını savunmak için sandığa gidildiğinde Serik olarak, milliyetçi muhafazakar bir bölgeden bizim görevimiz 51'i bulmak mı? Biz Serik olarak 51'i değil, 70'leri, 80'leri hedeflememiz lazım ki eksik kalan yerleri biz tamamlayalım″ dedi.


Kaynak: DHA
Akşener destekçileri buluştu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 331. Sayı
Akca Gazete 331. Sayı
ATSO'dan genç işsiz uyarısı
ATSO'dan genç işsiz uyarısı