Bucak Kaymakamı Sezgin göreve başladı

Bucak Kaymakamlığına atanan Yalçın Sezgin görevine başladı.

Bucak Kaymakamı Sezgin göreve başladı
Bucak Kaymakamı Sezgin göreve başladı Akca Gazete
Bu içerik 1129 kez okundu.

Bucak Kaymakamı İsmail Bayata’nın Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesine tayine çıkması ile yerine Balıkesir’in Susurluk Kaymakamlığını yapan Yalçın Sezgin Bucak Kaymakamlığına atanmıştı. Bucak Kaymakamlığına atanan Yalçın Sezgin bu gün görevine başladı.

Bucak Kaymakamlığına atanan Yalçın Sezgin Bucak ve bölgeyi çok iyi tanıdığını bu topraklarda yetiştiğini dile getirerek şöyle dedi.

“Bucak zaten kabuğunu yırtmış hızla gelişen ilerleyen ülkemizin örnek ilçelerinden birisidir.Bizde elimizden geldiği kadarı ile bu gelişim sürecine katkıda bulunmaktır. Hem Bucak Kaymakamı hem de Bucak Belediye Başkan Vekili olarak Bucak’ın gelişmesine katkı sağlayacak her türlü projeyi en iyi şekilde değerlendirerek tüm imkanlarımızı harcayacağız” dedi.

Kaymakam Yalçın Sezgin, bildiğimiz memleketimize, tanıdığımız topraklarımızda hizmet vereceğini dile getirerek “25 yıllık mülki idare amirliği, üç yılda yargı mahkemesi hakimliği ile 28 yıllık görev sürecim bulunmaktadır. 28 yıllık süreç içerisinde ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinde görev yaptım ama Bucak farklı, bu bölgenin insanı olarak amma yeni amma ileriki yıllarda eski Bucak kaymakamı olarak bu bölgenin insanları ile her zaman karşılaşacağımız için Bucak Kaymakamlığı benim için özel olacak bir kez değil iki kez ağırlığı üstümde hissediyorum. İnşallah bu ağırlığı başarılı şekilde taşıyacağım” dedi. 

Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin'e Gazetemiz adına Halim Akca NNc medya olarak İbrahim Nanecioğul, Hedf Gazetesi adına Mustafa Tututum, Bucak Haber Biz adına Hüseyin Çubuk hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

bucak kaymakam Yalçın Sezgin Susurluk Hayrabolu AKCA GAZETE-NNC haber AKCA GAZETE-Bucak haber AKCA GAZETE-Hedef Gazetesi bucak kaymakamlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
88 öğrenciye bisiklet
88 öğrenciye bisiklet
Kaçak Avcılara Ceza
Kaçak Avcılara Ceza