MAKÜ Burdur Gelişim Merkezinden Vali Yılmaz’a Ziyaret

Vali Şerif Yılmaz, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Burdur Gelişim Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Murat Alparslan ve Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Seher Yassıoğlu'nu kabul etti.

MAKÜ Burdur Gelişim Merkezinden Vali Yılmaz’a Ziyaret
MAKÜ Burdur Gelişim Merkezinden Vali Yılmaz’a Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 806 kez okundu.

Gelişim Merkezi Müdürü Alparslan ve Öğretim Görevlisi Yassıoğlu yürüttükleri akademik bir araştırmayla ilgili Vali Yılmaz'ı makamında ziyaret ettiler. Yrd. Doç. Dr. Alparslan ziyaret sırasında ayrıca Vali Şerif Yılmaz tarafından bizzat başlatılan ve MAKÜ'nün akademik desteği ile yürütülen Burdur İl Gelişim Planı ile ilgili yapılan çalışmalar ve gelinen nokta ile ilgili Vali Yılmaz'a bilgi verdi.

 

"Üniversitelerin bölgesel kalkınma odaklı uzmanlaşmasının, bölge aktörlerindeki üniversite algısına ve itibarına etkisi" konulu akademik araştırmalarıyla ilgili fikir ve görüşlerini almak üzere Vali Şerif Yılmaz'ı ziyaret eden öğretim görevlileri ziyaret sırasında MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi tarafından çıkarılan derginin ilk sayısını'da Vali Yılmaz’a takdim ettiler.

 

Ziyaretleri dolayısıyla Alparslan ve Yassıoğlu'na teşekkür eden Vali Yılmaz, akadamik araştırmalarıyla iligili düşüncelerini de kendileriyle paylaşarak çalışmalarında başarılar diledi. 

burdur vali MAKÜ gelişim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Sokak ortasında kovaladığı kadını öldürüp, intihar etti
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu
Kış hastalıklarından korunmanın 15 yolu