Başkan Ercengiz, Zabıtalarla buluştu

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Zabıta Teşkilatının 191. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Zabıta Müdürlüğü personeliyle sabah kahvaltısında bir araya geldi

Başkan Ercengiz, Zabıtalarla buluştu
Başkan Ercengiz, Zabıtalarla buluştu Akca Gazete
Bu içerik 471 kez okundu.

 Burdur Belediyesi İstasyon Park’ta gerçekleşen toplantıya Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Başkan Yardımcısı Ali Say, Zabıta Müdürü Şaban Kırcı, Emekli Zabıta çalışanları ve Zabıta Müdürlüğü çalışanları katıldı.

Kahvaltıda konuşan Başkan Ercengiz, “Birlikte Burdur’un geleceğine katkı koymaya çalışıyoruz. Yaşanılabilir bir kent olması için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Küçük bir yerde yaşıyoruz hepimizin birbirini bildiği, herkesin birbiriyle bağlantısı olduğu bir yerdeyiz. Burdur dışına çıkıp Burdur’u bir yerlerle kıyaslamaya çalıştığımız zaman ilimizin ne kadar güzel bir şehir olduğunu sakin bir şehir olduğunu, yaşanabilir bir şehir olduğunu anlıyoruz” diye konuştu.

Zabıtanın vatandaşla doğrudan muhatap olduğunu belirten Başkan Ercengiz, “Vatandaşa yaklaşırken diyalog içinde, empatiyle yaklaşın, ben olsaydım diye yaklaşın. Yaptığınız iş çok zor, sabır işi. Eksiklerimiz olmakla birlikte güzel şeyler yaptığımıza inanıyorum.” dedi.

Kahvaltının sonunda Başkan Ercengiz zabıtalarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

burdur belediye ali orkun ercengiz zabıta
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat