Elmalı Güreşleri Başpehlivanı Okul’nun, Kupasını Vali Yılmaz verdi

Vali Şerif Yılmaz, 665. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşlerinin son gün programına katılarak güreşlerin final müsabakalarını Elmalı er meydanında takip etti.

Elmalı Güreşleri Başpehlivanı Okul’nun, Kupasını Vali Yılmaz verdi
Elmalı Güreşleri Başpehlivanı Okul’nun, Kupasını Vali Yılmaz verdi Akca Gazete
Bu içerik 732 kez okundu.

Ata sporumuz güreşin en eski ve önemli organizasyonlarından olan 665. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan güreşlerinin son gün programına başta Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşık Bak olmak üzere, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Burdur Milletvekili Reşat Petek, Antalya Milletvekilleri Hüseyin Samani, Mustafa Köse, Atay Uslu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Elmalı Kaymakamı Mustafa Adil Tekeli, çevre ilçe belediye başkanları ve çok sayıda güreş sever izledi.

 

 

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Dr. Osman Aşık Bak'ın bir kısmını takip ettiği güreşlerin bu yılki başpehlivanı Orhan Okulu oldu. Yarı final müsabakasında Recep Kara'yı yenen Orhan Okulu finalde Ali Gürbüz'ü yenerek başpehlivanlığı elde etti. İkinici Ali Gürbüz olurken üçüncülüğü Recep Kara ve İsmail Balaban paylaştı. Başpehlivan Okulu’ya birincilik kupasını Vali Şerif Yılmaz takdim etti.

 

 

665. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan güreşlerinin final müsabakalarını takip eden Vali Yılmaz'a düzenleme komitesi tarafından katılımları dolayısıyla plaket takdiminde bulunuldu.

burdur burdur valiliği şerif yılmaz elmalı güreşleri orhan oklu kupa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 407. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı
Akca Gazete 406. Sayı