Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

2017 – 2018 Akademik yılı başlangıcı öncesi, Vali Şerif Yılmaz başkanlığında Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı yapıldı.

Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Üniversite Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 437 kez okundu.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ve MAKÜ’ye bağlı okullarda eğitim öğretimlerine devam edecek öğrencilerin bu yılki eğitimlerini huzur ve güven ortamı içerisinde tamamlamalarını sağlayacak hususları görüşmek üzere güvenlik koordinasyon toplantısı gerçekleşti.

Valilik Toplantı Salonunda Vali Yılmaz başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, MAKÜ Genel Sekreteri Ali Nihat Gündüzalp, Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürü Sami Kala ve Güvenlik Şube Müdürü Sabri Çatak katıldı.

Toplantı öncesi konuşan Vali Yılmaz, “2017-2018 Akademik yılı öncesi üniversitemizin güvenliği ile ilgili toplantı gerçekleştireceğiz. Özellikle eğitimle ilgili bilindiği gibi geçen haftalarda ilkokul, ortaokul ve orta öğretimleri kapsayan okul çevresi güvenliği ile ilgili güvenlik toplantısı yaparak bir takım kararlar aldık.

Bugün de üniversitemizle ilgili 2017 / 2018 eğitim öğretim yılının huzurlu ve güvenli bir ortam içerisinde devam etmesi için bir değerlendirme yapacağız. Üniversite çevresinde yapmamız gereken çalışmaları iş birliği çerçevesinde planlayacağız. Bu konuda eksiklerimiz, artılarımız, hem konaklamayla ilgili, hem öğretimle ilgili veya öğrencilerimizden diğer bize ulaşan talepleri burada arkadaşlarımızla beraber değerlendirme fırsatı bulacağız. Yeni akademik yılın rahat ve huzurlu bir şekilde hem öğrencilerimiz hem üniversitemiz açısından başarılı bir şekilde tamamalanması için elimizden gelen gayret ve desteği vereceğimizi buradan ifade ediyorum. Hem hocalarımıza, hem de öğrenci arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” Diyerek konuşmasını tamamladı.

Burdur Üniversite güvenlik koordinasyon toplantı burdur valiliği vali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor