KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu değerlendirme toplantısı yapıldı

Toplantıda il genelinde devam eden KÖYDES projeleri değerlendirildi.

KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu değerlendirme toplantısı yapıldı
KÖYDES İl Tahsisat Komisyonu değerlendirme toplantısı yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 383 kez okundu.

Vali Yılmaz KÖYDES yatırımları kapsamında köylerde devam eden sıcak asfalt, sati kaplama ve içme suyu yenileme çalışmaları ile ilgili genel bilgi aldıktan sonra devam eden projelerle ilgili değerlendirmede bulundu.

2017 yılı projelerinde gelinen son durumla ilgili görüşlerini ifade eden Vali Yılmaz, önümüzdeki dönemde yapılacak planlamada da bu yıl olduğu gibi içme suyu sıkıntılarının öncelikli olarak değerlendirilmesi talimatını verdi. İlçe Köylere Hizmet Götürme Birlikleri ile İl Özel İdare arasında yapılmış olan protokol çerçevesinde yapılacak işlerin uygulanması ayrıca Kaymakamlıklar ve İl Özel İdaresinin ilgili birimleri arasında bilgi alışverişi gerektiren konularda gerekli koordinasyonun sağlanması hususlarında her hangi bir aksaklığa mahal bırakılmamasını istedi.

Devam eden projelerin yıl içinde bitirilmesi için bütün ilgili birim amirlerinin gerekli planlama ve çalışmaları yakınen takip etmeleri talimatını verdi.

Vali Yılmaz başkanlığında düzenlenen toplantıya Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, Kaymakamlar, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer Bağcı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Saraç, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Oktay Darcan, Halk Sağlığı Müdürü Sevinç Sütlü, İl Mahalli İdareler Müdürü Ramazan Şencan ve ilgili personel katıldı.

KÖYDES TOPLANTI BURDUR VALİLİĞİ BURDUR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü