Genç vekillerden teşekkür ziyareti

DÖŞEMEALTI Belediyesi tarafından bölgede yaşayan 14-25 yaş arası gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi'nin (DÖGEM) vekilleri Belediye Başkanı Turgay Genç'e desteklerinden dolayı teşekkür etti. DÖGEM'in genç vekilleri, Çanakkale Şehitlerine Saygı ve Kültür gezisi dönüşü Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti. Başkan Genç'e yaş pastayla teşekkür eden genç vekiller, kendilerine verdiği destek için de teşekkür etti. Belediye Başkanı Turgay Genç, genç vekillerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyledi. En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğuna dikkati çeken Genç, ″Sizlerin başarılı çalışmalarınız, projeleriniz, güzel şeyler üretmeniz en çok beni mutlu ediyor. Sizlerle gurur duyuyorum″ dedi. Meclis üyeleri ise aldıkları eğitimler, seminer ve gezilerle kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını söyledi. Katkılarından dolayı Başkan Genç'e teşekkür eden vekiller, ″DÖGEM sayesinde birçok eğitim alıyoruz, seminerlere yurt içi ve yurt dışı gezilerine gidebilme imkanımız oluyor. Ayrıca farklı mahallelerden arkadaşlarla tanışma ve ortak projeler hazırlama fırsatı yakalayabiliyoruz″ dedi. Başkan Turgay Genç, genç vekillerle yaklaşık bir saat sohbet etti, gençlerin istek ve sorunlarını dinledi, programın sonun da genç vekillerin hazırlamış olduğu yaş pastayı kesti. Genç vekiller önümüzdeki günlerde çevrenin korunması ve temiz tutulmasına dikkat çekmek için hazırladıkları afişleri Başkan Genç'le paylaştı.  .

Genç vekillerden teşekkür ziyareti
Genç vekillerden teşekkür ziyareti
Bu içerik 308 kez okundu.

DÖŞEMEALTI Belediyesi tarafından bölgede yaşayan 14-25 yaş arası gençlerin yerel yönetimlerde söz sahibi olması amacıyla kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi'nin (DÖGEM) vekilleri Belediye Başkanı Turgay Genç'e desteklerinden dolayı teşekkür etti.

 

DÖGEM'in genç vekilleri, Çanakkale Şehitlerine Saygı ve Kültür gezisi dönüşü Belediye Başkanı Turgay Genç'i ziyaret etti. Başkan Genç'e yaş pastayla teşekkür eden genç vekiller, kendilerine verdiği destek için de teşekkür etti. Belediye Başkanı Turgay Genç, genç vekillerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu söyledi. En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğuna dikkati çeken Genç, ″Sizlerin başarılı çalışmalarınız, projeleriniz, güzel şeyler üretmeniz en çok beni mutlu ediyor. Sizlerle gurur duyuyorum″ dedi.

Meclis üyeleri ise aldıkları eğitimler, seminer ve gezilerle kendilerini geliştirme imkanı bulduklarını söyledi. Katkılarından dolayı Başkan Genç'e teşekkür eden vekiller, ″DÖGEM sayesinde birçok eğitim alıyoruz, seminerlere yurt içi ve yurt dışı gezilerine gidebilme imkanımız oluyor. Ayrıca farklı mahallelerden arkadaşlarla tanışma ve ortak projeler hazırlama fırsatı yakalayabiliyoruz″ dedi.

Başkan Turgay Genç, genç vekillerle yaklaşık bir saat sohbet etti, gençlerin istek ve sorunlarını dinledi, programın sonun da genç vekillerin hazırlamış olduğu yaş pastayı kesti. Genç vekiller önümüzdeki günlerde çevrenin korunması ve temiz tutulmasına dikkat çekmek için hazırladıkları afişleri Başkan Genç'le paylaştı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Genç vekillerden teşekkür ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
88 öğrenciye bisiklet
88 öğrenciye bisiklet
Kaçak Avcılara Ceza
Kaçak Avcılara Ceza