Bucak Ticaret Odasından okul çantası ve kırtasiye yardımı

Bucak Ticaret ve sanayi Odası ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere okul çantası ve kırtasiye yardımında bulundu.

Bucak Ticaret Odasından okul çantası ve kırtasiye yardımı
Bucak Ticaret Odasından okul çantası ve kırtasiye yardımı Akca Gazete
Bu içerik 1162 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Bucak Ticaret ve Sanayi Odasında ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere alınan okul malzemelerine bakan Burdur Valisi Şerif Yılmaz’a Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin de eşlik etti.   

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ile birlikte Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere okul sırt çantası, kalem, defter, silgi ve kalemtıraş gibi kırtasiye malzemelerinin ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılması için Bucak Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan’a teslim edileceği belirtildi.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz “Bucak Ticaret ve Sanayi Odasının ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere bin 100 okul sırt çantası, ve kırtasiye yardımları Bucak Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecek. Milli Eğitim Müdürlüğümüz Bucak merkez ve köylerde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize okul müdürlükleri kanalı ile kendileri teslim edeceklerdir” dedi.  Vali Şerif Yılmaz Bir elin verdiğini bir elin görmeyeceğini belirterek bu yıl okullarda yardım edecek kuruluşların okul, sınıf gibi yerlerde dağıtımına müsaade etmeyeceğiz. Yardım edecek kuruluşlar yardım malzemelerini kurumlara teslim edecekler, kurum amirleri ve müdürleri ise ihtiyaç sahibi öğrencilere yardımları usulüne uygun şekilde dağıtarak, çocuklarımız verilen yardımları evlerinden getiriyor gibi getirerek rencide olmayacaklarını söyledi.

Bucak Ticaret ve sanayi Odası Başkanı Hasn Yalçın Meçikoğlu ise “her yıl geleneksel hale getirdiğimiz öğrenciye yardım paketinde bu yıl okul sırt çantası, defter, kalem, silgi, kalemtıraştan oluşan kırtasiye yardımında bulunuyoruz. İlk etapta bin 100 öğrencimize yardım ediyoruz. Eğer ihtiyaç duyulması halinde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize yardım etmeye hazırız” dedi.           

bucak ticaret sanayi odası okul çanta kırtasiye yardım burdur vali şerif yılmaz hasan yalçın meçikoğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
88 öğrenciye bisiklet
88 öğrenciye bisiklet
Kaçak Avcılara Ceza
Kaçak Avcılara Ceza