Vali Yılmaz 'Çoban Ressamı' ödüllendirdi

BURDUR Valisi Şerif Yılmaz, açıköğretim lisesini bitirerek girdiği yetenek sınavında Mimar Sinan Üniversitesi (MSÜ)Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünü kazanan Büşra Öğüt'ü ödüllendirdi.

Vali Yılmaz 'Çoban Ressamı' ödüllendirdi
Vali Yılmaz 'Çoban Ressamı' ödüllendirdi Akca Gazete
Bu içerik 667 kez okundu.

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Ağlasun ziyareti sırasında, açıköğretim lisesini bitirerek girdiği yetenek sınavında MSÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünü kazanan Büşra Öğüt'ü ödüllendirdi. Büşra Öğüt'ün imkansızlıklar içinde büyük bir başarıya imza attığını ve örnek bir öğrenci olduğunu söyleyen Vali Yılmaz, tebrik etti.

vali Yılmaz, "Açıköğretimde okuyup, bitirdikten sonra Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik tasarım bölümünü 8'inci sırada kazandı. Örnek bir öğrenci. Şartların namüsait olduğu halde üniversiteyi kazanmak diğer öğrencilerimize örnektir. Çalışmanın, azmin sonucunu gösterdin, tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum. Bundan sonra okul hayatında da her zaman yanına olacağız" diye konuştu. Vali Yılmaz, Büşra'ya Cumhuriyet altını verdi.

Büşra Öğüt ise Vali Yılmaz'a, kendisinin ve 15 Temmuz'da şehit düşen astsubay Ömer Halisdemir'in karakalem portresini hediye etti.

 

 

 

 

 

 

DHA

BURDUR vali çoban ressam ağlasun güzel sanatlar grafik tasarım büşra öğütlü cumhuriyet altın şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
14 yıldır bekleme listesindeydi, gazetecinin böbreğiyle yaşam buldu
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi