Kaymakam Sezngin Doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi

Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin Belediye Başkan Yardımcısı Feruh Kanık İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan ile birlikte 2017-2018 eğitim öğretim yılı öncesinde Doğalgaz Çalışmalarını yerlerinde inceleyerek firma yetkililerini uyardı.

Kaymakam Sezngin Doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi
Kaymakam Sezngin Doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi Akca Gazete
Bu içerik 374 kez okundu.

Sezgin ‘’Tüm çalışmalarınızı dikkatli ve özenli yaptığınızı görüyorum ancak eğitim kurumları önündeki yapacak olduğunuz çalışmalarda azami güvenlik tedbiri almanız gerekmektedir. Özellikle geleceğimizi emanet edeceğimiz öğrencilerimizin okula giriş çıkışlarında üzücü bir durum yaşanmasını istemiyorum dedi. Firma Yetkilileri de  Bucak ilçesi genelinde doğal gaz altyapı çalışmaları devam etmekte olup ilçe merkezi genelinde imarlı her sokağa gaz götürmek hedefimizdir.  Bu kapsamda Çelik boru hattı çalışmamıza 9/8/2017 Ağustos tarihinde start verilmiş olup    bayram tatili sonrası tekrar hızlı bir şekilde başlanmıştır. Çalışmada Yeni mahalle Ayse Sak Ortaolulu ve Adem Tolunay Fen Lisesi önünde devam etmektedir.18.08.2017 tarihinde 2017-2018 eğitim öğretim yılının ilk gününe   kadar okul çevresindeki doğalgaz boru hattı çalışmanın ivedilikle tamamlanacağı bildirilecek öğrencilerimizin okula giriş ve çıkısında gerekli güvenlik tedbirleri alınacaktır.  

Doğalgaz boru hattı döşeme işi kanalizasyon su şebeke hattı döşemesi gibi ayrı ayrı hatlarda yapılan bir çalışma olmadığından ringin tamamlanabilmesi için zaman zaman resmi kurum önleri ve okul önlerinde çalışmalar olmaktadır hatta gelecek haftada Atatürk Ortaokulu yanında bir çalışmamız olacak  bu durumlarda vatandaşlarımızın iyi niyetine sığınarak çocuklarımızın ve vatandaşlar için gerekli güvenlik tedbirleri alınarak çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.  

burdur bucak doğalgaz kaymakam yalçın seezgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü