Kaymakam Günlü veda etti

MANAVGAT'tan Bakırköy Kaymakamlığı'na atanan Nazmi Günlü, törenle uğurlandı. İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile görev yaptığı Manavgat'tan İstanbul Bakırköy Kaymakamlığı'na atanan Nazmi Günlü için Hükümet Konağı önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çolaklı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Komutanı Jandarma Albay Enver Sungur, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaş katıldı. Kaymakam Günlü, ilçeden ayrılırken yaptığı konuşmada, Manavgat'ta yaklaşık iki yıl görev yaptığını ve bu sürede ilçeyle sıcak bağ kurduğunu belirterek, ″Manavgat doğasıyla tarihiyle kültürüyle çok güzel bir bölge. Manavgat'ın insanını çok sevdim. Burada her zaman kendimi memleketimdeymişim gibi hissettim. Beni artık fahri olarak Manavgatlı sayabilirsiniz″ dedi. Kaymakam Günlü kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaşarak ilçeden ayrıldı..

Kaymakam Günlü veda etti
Kaymakam Günlü veda etti
Bu içerik 402 kez okundu.

MANAVGAT'tan Bakırköy Kaymakamlığı'na atanan Nazmi Günlü, törenle uğurlandı.

 

İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirleri Kararnamesi ile görev yaptığı Manavgat'tan İstanbul Bakırköy Kaymakamlığı'na atanan Nazmi Günlü için Hükümet Konağı önünde uğurlama töreni düzenlendi. Törene, Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Çolaklı Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Komutanı Jandarma Albay Enver Sungur, Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Dalak, MATSO Başkanı Ahmet Boztaş, daire amirleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaş katıldı.

Kaymakam Günlü, ilçeden ayrılırken yaptığı konuşmada, Manavgat'ta yaklaşık iki yıl görev yaptığını ve bu sürede ilçeyle sıcak bağ kurduğunu belirterek, ″Manavgat doğasıyla tarihiyle kültürüyle çok güzel bir bölge. Manavgat'ın insanını çok sevdim. Burada her zaman kendimi memleketimdeymişim gibi hissettim. Beni artık fahri olarak Manavgatlı sayabilirsiniz″ dedi.

Kaymakam Günlü kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaşarak ilçeden ayrıldı.

 

 


Kaynak: DHA

Kaymakam Günlü veda etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Annesini boğazını keserek öldürdü
Annesini boğazını keserek öldürdü
Hava soğudu, grip salgınına dikkat
Hava soğudu, grip salgınına dikkat