Keyik dördüncü kez aday

BURDUR Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, 7 Ekim'de yapılacak seçimlerde aday olduğunu açıkladı. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'nda Meclis Başkanı Feyzi Oktay ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Başkan Yusuf Keyik, 7 Ekim'de yapılacak seçimde 13 meslek grubunda 35 meclis üyesinin seçileceğini söyledi. Keyik, ″Yönetim ve meclis olarak Ticaret ve Sanayi Odası'nı en iyi biz yönetiriz iddiasında olmadık. Ama tek bir iddiamız vardı samimi ve gayretli bir şekilde elimizden geleni ortaya koyabilmek. Odacılığın, başkanlığın bir okulu yok. Biz bunun diplomasını alıp buraya gelmiş insanlar değiliz. Memleket ve millet sevdası için eşimizden, aşımızdan, çoluk çocuğumuzdan ayrı kalarak bu işleri yapmaya gayret ediyoruz. Hakikaten ciddi özveriler de bulunuyoruz″ dedi. Keyik, ″İnşallah 7 Ekim'de yapılacak seçimlerde tekrar bir liste oluşturup aday olduğumuzu ifade ediyorum. İnşallah ilimize, ülkemize hayırlı olur″ diye konuştu..

Keyik dördüncü kez aday
Keyik dördüncü kez aday
Bu içerik 639 kez okundu.

BURDUR Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, 7 Ekim'de yapılacak seçimlerde aday olduğunu açıkladı.

 

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası'nda Meclis Başkanı Feyzi Oktay ile birlikte basın toplantısı düzenleyen Başkan Yusuf Keyik, 7 Ekim'de yapılacak seçimde 13 meslek grubunda 35 meclis üyesinin seçileceğini söyledi. Keyik, ″Yönetim ve meclis olarak Ticaret ve Sanayi Odası'nı en iyi biz yönetiriz iddiasında olmadık. Ama tek bir iddiamız vardı samimi ve gayretli bir şekilde elimizden geleni ortaya koyabilmek. Odacılığın, başkanlığın bir okulu yok. Biz bunun diplomasını alıp buraya gelmiş insanlar değiliz. Memleket ve millet sevdası için eşimizden, aşımızdan, çoluk çocuğumuzdan ayrı kalarak bu işleri yapmaya gayret ediyoruz. Hakikaten ciddi özveriler de bulunuyoruz″ dedi.

Keyik, ″İnşallah 7 Ekim'de yapılacak seçimlerde tekrar bir liste oluşturup aday olduğumuzu ifade ediyorum. İnşallah ilimize, ülkemize hayırlı olur″ diye konuştu.

 

 


Kaynak: DHA

Keyik dördüncü kez aday
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti