Milletvekili Petek Emin Gülmez Ortaokul inşaatını gezdi

Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, Bucak Emin Gülmez Ortaokulu İnşaatını Gezdi Milletvekili Reşat Petek, “8.700.000 TL bütçesi ile Burdur’daki en büyük ortaokullardan birisi olacak.”

Milletvekili Petek Emin Gülmez Ortaokul inşaatını gezdi
Milletvekili Petek Emin Gülmez Ortaokul inşaatını gezdi Akca Gazete
Bu içerik 674 kez okundu.

Milletvekili Reşat Petek, Bucak’ta da yapımı devam eden Bucak Emin Gülmez Ortaokulu inşaatını gezdi.

Milletvekili Petek, Bucak’ta Ak Parti İlçe Başkanı Avukat Adem Şengül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Kemer Belediye Başkanı ve İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte yapımı devam etmekte olan 32 Derslikli Bucak Emin Gülmez Ortaokulunun inşaat çalışmalarını yerinde incelediler.

 

Yetkililerden bilgi alan Milletvekili Petek, Bucak Emin Gülmez Ortaokulunun 8.700.000 TL bütçesi ile Burdur’daki en büyük ortaokullardan birisi olacağını ifade ederek çevre düzenlemesi ve oyun sahaları ile Bucak eğitimine büyük bir katkı sağlayacağını söyledi.

Milletvekili Petek inceleme sonrası yaptığı açıklamada“ Bucak Emin Gülmez Ortaokulunun inşaatında incelemelerde bulunduk. 32 Derslikli Bucak Emin Gülmez Ortaokulumuz 8.700.000 TL bütçesi ile Burdur’daki en büyük ortaokullardan birisi olacak. Okulumuz 4 katlı olup 7.107 m2 lik alana ve güzel bir mimariye sahip olacak. Okulun 32 dersliğinin yanında 3 anasınıfı dersliği,2 fen laboratuvarı 2 bilgisayar,1 resim,1 müzik ve 1 iş atölyesi dersliği,10 idare odası,1 kütüphane, 1 Beden eğitmi salonu 2 reviri bulunan okul binası çevre düzenlemesi ve oyun sahaları ile Bucak eğitimine büyük bir katkı sağlayacağına kesin gözüyle bakılıyor” dedi.

burdur bucak ak parti reşat petek emin gülmez ortaokulu inşaat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti