Advert
Advert

Doğum gününde kalp krizinden öldü

ANTALYA'nın Korkuteli İlçesi'nde çobanlık yapan ve 29'uncu yaşına giren Hüseyin Demirayak, arazide hayvan otlatmaya çıktığı sırada fenalaşarak yaşamını yitirdi. Taşkesik Mahallesi'nde çobanlık yapan Hüseyin Demirayak, dün hayvan otlatmak için araziye çıktı. Arazideyken kendisini cep telefonuyla arayıp doğum gününü kutlayan ablasına durumunun kötü olduğunu söyleyen Hüseyin Demirayak, su istedi. Bunun üzerine ailesi, bulunduğu yeri tarif eden Hüseyin Demirayak'ı bulmak için yola çıktı. Bir süre sonra Demirayak'ı yerde hareketsiz yatarken bulan aile 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Hüseyin Demirayak'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Demirayak'ın cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Yapılan ilk incelemede kalp krizinden öldüğü belirlenen Hüseyin Demirayak'ın cenazesi, bugün Taşkesik Mahallesi'nde toprağa verildi. Hüseyin Demirayak'ın geçen yıl evlendiği, dün de 29'uncu yaşına girdiği belirtildi..

Doğum gününde kalp krizinden öldü
Doğum gününde kalp krizinden öldü
Bu içerik 716 kez okundu.

ANTALYA'nın Korkuteli İlçesi'nde çobanlık yapan ve 29'uncu yaşına giren Hüseyin Demirayak, arazide hayvan otlatmaya çıktığı sırada fenalaşarak yaşamını yitirdi.
Taşkesik Mahallesi'nde çobanlık yapan Hüseyin Demirayak, dün hayvan otlatmak için araziye çıktı. Arazideyken kendisini cep telefonuyla arayıp doğum gününü kutlayan ablasına durumunun kötü olduğunu söyleyen Hüseyin Demirayak, su istedi. Bunun üzerine ailesi, bulunduğu yeri tarif eden Hüseyin Demirayak'ı bulmak için yola çıktı. Bir süre sonra Demirayak'ı yerde hareketsiz yatarken bulan aile 112 ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Hüseyin Demirayak'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Demirayak'ın cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.
Yapılan ilk incelemede kalp krizinden öldüğü belirlenen Hüseyin Demirayak'ın cenazesi, bugün Taşkesik Mahallesi'nde toprağa verildi. Hüseyin Demirayak'ın geçen yıl evlendiği, dün de 29'uncu yaşına girdiği belirtildi.
 

 

 


Kaynak: DHA

Doğum gününde kalp krizinden öldü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 398 Sayı
Akca Gazete 397. Sayı
Akca Gazete 397. Sayı