Validen Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı'na ziyaret

Vali Şerif Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Kılıç’a ziyarette bulundu.

Validen Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı'na ziyaret
Validen Emniyet Müdürü ve Jandarma Komutanı'na ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 483 kez okundu.

İçişleri Bakanlığının yaz döneminde yayınladığı kararnamelerle ilimize atanan Çankal ve Kılıç, yakın zaman önce ilimizdeki görevlerine başlamışlardı.

J. Alb. Kılıç ve Çankal’ı bugün makamlarında ziyaret eden Vali Yılmaz, her ikisine de yeni görevlerinin hayırlı olmasını dileyerek başarılar diledi. Kurumlar tarafından yürütülen çalışmalarla ilgilide kendilerinden bilgi aldı.

Vali Yılmaz ilk olarak İl Jandarma Komutanı Kılıç’ı ziyaret etti.

J. Alb. Kılıç tarafından karşılandıktan sonra Tören Mangasını selamlayan Vali Şerif Yılmaz, ziyaret sırasında İl Jandarma Komutanlığı şeref defterini de imzaladı. Bir süre Kılıç’la görüşen Vali Yılmaz ziyaret sonrası İl Emniyet Müdürlüğüne geçti.

İl Emniyet Müdürlüğü ziyaretinde Çankal, İl Emniyet Müdür Yardımcıları ve şube müdürleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz, ziyaret öncesi şeref defterini imzaladı. Bir süre Çankal’la görüşen Vali Yılmaz ziyareti sonrası Valiliğe makamına geçti.

Vali Şerif Yılmaz İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Kılıç’a ziyarette bulundu. Vali Şerif Yılmaz İl Emniyet Müdürü Arif Çankal ve İl Jandarma Komutanı J. Albay Orhan Kılıç’a ziyarette bulu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti