Ak Partili gençler başkan seçti

AK Parti Manavgat Gençlik Kolları'nın genel kurulu sonucunda tek listeyle seçime giden Hasan Göktaş, başkan seçildi. Ak Parti Manavgat İlçe Gençlik Kolları'nın 5'inci olağan kongresi, MATSO Otogar Çok Amaçlı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve İbrahim Aydın ile Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Özbey, İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş ve partililer katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Ak Parti Manavgat Gençlik Kolları'nın faaliyet raporları açıklandı. Kongrede konuşan önceki Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin, kendisine ilçe yönetiminde yer verdiği için Hasan Öz'e teşekkür etti. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçime tek liste halinde giren Hasan Göktaş, başkan seçildi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Hasan Göktaş, ″Bizim partimizde kongreler yenilenip tazelenmenin ve demokrasi şölenlerinin en güzel örnekleridir. Manavgat Gençlik Kolları teşkilatımızda gerçekleştirdiğimiz muhteşem kongreyle yenilenip tazelendi ve yeni başarılara imza atmak için hazır″ dedi..

Ak Partili gençler başkan seçti
Ak Partili gençler başkan seçti
Bu içerik 281 kez okundu.

AK Parti Manavgat Gençlik Kolları'nın genel kurulu sonucunda tek listeyle seçime giden Hasan Göktaş, başkan seçildi.

 

Ak Parti Manavgat İlçe Gençlik Kolları'nın 5'inci olağan kongresi, MATSO Otogar Çok Amaçlı Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye Ak Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve İbrahim Aydın ile Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları STK ve Halkla İlişkiler Başkanı Mustafa Özbey, İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Akbaş ve partililer katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından Ak Parti Manavgat Gençlik Kolları'nın faaliyet raporları açıklandı. Kongrede konuşan önceki Gençlik Kolları Başkanı Erhan Çetin, kendisine ilçe yönetiminde yer verdiği için Hasan Öz'e teşekkür etti.

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçime tek liste halinde giren Hasan Göktaş, başkan seçildi. Seçimin ardından teşekkür konuşması yapan Hasan Göktaş, ″Bizim partimizde kongreler yenilenip tazelenmenin ve demokrasi şölenlerinin en güzel örnekleridir. Manavgat Gençlik Kolları teşkilatımızda gerçekleştirdiğimiz muhteşem kongreyle yenilenip tazelendi ve yeni başarılara imza atmak için hazır″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Ak Partili gençler başkan seçti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü