Kayıp çoban kuyuda ölü bulundu

ANTALYA'nın Korkuteli İlçesi'nde dün kaybolan çoban 30 yaşındaki Bekir Güllü'nün cansız bedeni su kuyusunda bulundu. Korkuteli'ne bağlı Avdan Mahallesi Susuz mevkiinde çobanlık yapan Bekir Güllü, dün evden çıktı. Bekir Güllü'nün dönmemesi üzerine yakınları jandarmayı arayarak ihbarda bulundu. Jandarma ekipleri kayıp çobanı bulmak için Avdan Mahallesi ve civarında arama çalışması başlattı. Çalışmalar bu sabah köylülerin de katılımıyla devam ettirildi. Uğurlu mevkiindeki Hacı Abdurrahman kuyusu yakınlarında Bekir Güllü'ye ait ayakkabılar bulundu. Bekir Güllü'nün kuyuda olabileceği ihtimali üzerine Antalya'dan arama kurtarma desteği istendi. Gelen iki dalgıç Bekir Güllü'nün cansız bedenine ulaştı. Yaklaşık yarım saatlik çalışma sonrası kuyudan çıkarılan Güllü'nün cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi..

Kayıp çoban kuyuda ölü bulundu
Kayıp çoban kuyuda ölü bulundu
Bu içerik 578 kez okundu.

ANTALYA'nın Korkuteli İlçesi'nde dün kaybolan çoban 30 yaşındaki Bekir Güllü'nün cansız bedeni su kuyusunda bulundu.

 

Korkuteli'ne bağlı Avdan Mahallesi Susuz mevkiinde çobanlık yapan Bekir Güllü, dün evden çıktı. Bekir Güllü'nün dönmemesi üzerine yakınları jandarmayı arayarak ihbarda bulundu. Jandarma ekipleri kayıp çobanı bulmak için Avdan Mahallesi ve civarında arama çalışması başlattı. Çalışmalar bu sabah köylülerin de katılımıyla devam ettirildi. Uğurlu mevkiindeki Hacı Abdurrahman kuyusu yakınlarında Bekir Güllü'ye ait ayakkabılar bulundu.

Bekir Güllü'nün kuyuda olabileceği ihtimali üzerine Antalya'dan arama kurtarma desteği istendi. Gelen iki dalgıç Bekir Güllü'nün cansız bedenine ulaştı. Yaklaşık yarım saatlik çalışma sonrası kuyudan çıkarılan Güllü'nün cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

 

 


Kaynak: DHA

Kayıp çoban kuyuda ölü bulundu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü