Kursiyerler sertifika aldı

ANTALYA'nın Elmalı İlçesi'nde Arı Yetiştiriciliği ve Sürü Yönetimi Elemanı Benim kurslarına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi. Elmalı Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün Yapraklı Mahallesi'nde düzenlediği Arı Yetiştiriciliği ve Sürü Yönetimi Elemanı Benim kurslarının sertifika töreni düzenlendi. Programa Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kaymakam Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Garnizon Komutanı Akın Poçulu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dilek Boğatimur, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Başkaya ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, basın ve çok sayıda çiftçi katıldı. İlçe Müdürü Dilek Boğatimur, açılan kurslardaki amacın; genç nüfusun tarıma kazandırılması, modern üretimin gereklerini yerine getiren kişilerin yetiştirilmesi, kırsal göçün engellenmesi, tarımla uğraşan genç çiftçilerin profesyonelleştirilmesi, genç çiftçilerin yaşadıkları ortamda örnek birer çiftçi haline getirilmesi, gençlerin tarımsal yenilikleri takip etmesi ve uygulaması, eğitim verilen alanlarda ilgili sektör paydaşları ile gençlerin bağlantı kurmalarını temin etmek olduğunu söyledi. Protokol tarafından sertifikaların verilmesinin ardından sona eren programda vatandaşın sorunları da dinlendi..

Kursiyerler sertifika aldı
Kursiyerler sertifika aldı
Bu içerik 398 kez okundu.

ANTALYA'nın Elmalı İlçesi'nde Arı Yetiştiriciliği ve Sürü Yönetimi Elemanı Benim kurslarına katılan kursiyerlere sertifikaları verildi.

 

Elmalı Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nün Yapraklı Mahallesi'nde düzenlediği Arı Yetiştiriciliği ve Sürü Yönetimi Elemanı Benim kurslarının sertifika töreni düzenlendi. Programa Ak Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç, Kaymakam Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Ümit Öztekin, Garnizon Komutanı Akın Poçulu, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Dilek Boğatimur, Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Başkaya ve yönetimi, belediye meclis üyeleri, basın ve çok sayıda çiftçi katıldı.

İlçe Müdürü Dilek Boğatimur, açılan kurslardaki amacın; genç nüfusun tarıma kazandırılması, modern üretimin gereklerini yerine getiren kişilerin yetiştirilmesi, kırsal göçün engellenmesi, tarımla uğraşan genç çiftçilerin profesyonelleştirilmesi, genç çiftçilerin yaşadıkları ortamda örnek birer çiftçi haline getirilmesi, gençlerin tarımsal yenilikleri takip etmesi ve uygulaması, eğitim verilen alanlarda ilgili sektör paydaşları ile gençlerin bağlantı kurmalarını temin etmek olduğunu söyledi.

Protokol tarafından sertifikaların verilmesinin ardından sona eren programda vatandaşın sorunları da dinlendi.

 

 


Kaynak: DHA

Kursiyerler sertifika aldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’dan Antalya’ya yeni millet bahçesi müjdesi
Bedelli askerler yemin etti
Bedelli askerler yemin etti