Reklamı Geç
Advert

Müdür Duman göreve başladı

KORKUTELİ Emniyet Müdürü Hacı Duman göreve başladı. Korkuteli Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli'nin Antalya emniyet müdür yardımcılığına atanmasıyla boşalan göreve Alanya Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amiri Hacı Duman atandı. İlçeye gelen Hacı Duman görevine başladı. Emniyet Müdürü Hacı Duman, Korkuteli'nin huzur ve güveni için çalışacağını söyleyerek, ″İnşallah ekibimizle birlikte güzel hizmetler yapacağız. Korkutelili vatandaşımızın huzur ve güveni için 24 saat esasına dayanarak, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız″ dedi..

Müdür Duman göreve başladı
Müdür Duman göreve başladı
Bu içerik 451 kez okundu.
Advert

KORKUTELİ Emniyet Müdürü Hacı Duman göreve başladı.

 

Korkuteli Emniyet Müdürü Hüseyin Mektepli'nin Antalya emniyet müdür yardımcılığına atanmasıyla boşalan göreve Alanya Emniyet Müdürlüğü Trafik Büro Amiri Hacı Duman atandı. İlçeye gelen Hacı Duman görevine başladı.

Emniyet Müdürü Hacı Duman, Korkuteli'nin huzur ve güveni için çalışacağını söyleyerek, ″İnşallah ekibimizle birlikte güzel hizmetler yapacağız. Korkutelili vatandaşımızın huzur ve güveni için 24 saat esasına dayanarak, gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Müdür Duman göreve başladı
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 390. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı
Akca Gazete 389. Sayı