Başkan Uysal vatandaşları dinledi

MURATPAŞA Belediye Başkan Ümit Uysal, 'Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir' sözleriyle başladığı 'randevusuz görüşme saatleri' devam ediyor. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çarşamba mesaisine fuaye alanında yer alan Turunç Masa'da başladı. Başkan Uysal, 3 yılı aşkın süredir devam eden 'randevusuz görüşme saati'nde Turunç Masa'da vatandaşları kabul etti. Vatandaşlar görüşmelerde bölgelerindeki eksikleri ve talepleri direkt Başkan Uysal'a iletme fırsatı buluyor. Başkan Uysal bu hafta Ermenek'ten Meltem'e kadar birçok vatandaşı dinledi. Görüşmeler sırasında ilgili birimleri arayarak soruna direkt müdahale eden Başkan Uysal'a, bazı ziyaretçiler Türk bayrağı hediye etti. Başkan Uysal, bayrağı öpüp alnına koyarak kabul etti..

Başkan Uysal vatandaşları dinledi
Başkan Uysal vatandaşları dinledi
Bu içerik 401 kez okundu.

MURATPAŞA Belediye Başkan Ümit Uysal, 'Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir' sözleriyle başladığı 'randevusuz görüşme saatleri' devam ediyor.

 

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çarşamba mesaisine fuaye alanında yer alan Turunç Masa'da başladı. Başkan Uysal, 3 yılı aşkın süredir devam eden 'randevusuz görüşme saati'nde Turunç Masa'da vatandaşları kabul etti. Vatandaşlar görüşmelerde bölgelerindeki eksikleri ve talepleri direkt Başkan Uysal'a iletme fırsatı buluyor. Başkan Uysal bu hafta Ermenek'ten Meltem'e kadar birçok vatandaşı dinledi. Görüşmeler sırasında ilgili birimleri arayarak soruna direkt müdahale eden Başkan Uysal'a, bazı ziyaretçiler Türk bayrağı hediye etti. Başkan Uysal, bayrağı öpüp alnına koyarak kabul etti.

 

 


Kaynak: DHA

Başkan Uysal vatandaşları dinledi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti