İtfaiyeden kaza tatbikatı

BURDUR'da İtfaiye Teşkilatı kuruluşunun 303'üncü yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde tatbikat düzenlendi. Senaryo gereği, otomobille yaptığı kazada yaralanan bir kişi kurtarılırken, araçta çıkan yangın da söndürüldü. Burdur Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri tarafından İtfaiye Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü dolayısıyla tatbikat yapıldı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki tatbikatı Burdur Belediyesi başkan yardımcıları Serdar Başgül ve Ali Say, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü öğrencileri, özel bir okulun anasınıfı, ilkokul birinci sınıf öğrencileri ve vatandaş izledi. Senaryo gereği trafik kazasında otomobil içerisinde sıkışan bir kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken, yakıt kaçağı nedeniyle alev alan araç itfaiye erleri tarafından söndürüldü..

İtfaiyeden kaza tatbikatı
İtfaiyeden kaza tatbikatı
Bu içerik 380 kez okundu.

BURDUR'da İtfaiye Teşkilatı kuruluşunun 303'üncü yıldönümü kutlama etkinlikleri çerçevesinde tatbikat düzenlendi. Senaryo gereği, otomobille yaptığı kazada yaralanan bir kişi kurtarılırken, araçta çıkan yangın da söndürüldü.

 

Burdur Belediyesi'ne bağlı itfaiye ekipleri tarafından İtfaiye Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü dolayısıyla tatbikat yapıldı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki tatbikatı Burdur Belediyesi başkan yardımcıları Serdar Başgül ve Ali Say, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü öğrencileri, özel bir okulun anasınıfı, ilkokul birinci sınıf öğrencileri ve vatandaş izledi.

Senaryo gereği trafik kazasında otomobil içerisinde sıkışan bir kişi itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken, yakıt kaçağı nedeniyle alev alan araç itfaiye erleri tarafından söndürüldü.

 

 


Kaynak: DHA

İtfaiyeden kaza tatbikatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü