Büğdüzlü Kadınlardan Vali Yılmaz’a Ziyaret

Vali Şerif Yılmaz, yaşadıkları bir sıkıntıyla ilgili taleplerini iletmek üzere gelen Büğdüzlü kadınları kabul etti.

Büğdüzlü Kadınlardan Vali Yılmaz’a Ziyaret
Büğdüzlü Kadınlardan Vali Yılmaz’a Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 498 kez okundu.

Makamında Vali Yılmaz’la görüşen kadınlar, köy içerisinde çok kullanılan işlek bir yolun tozundan duydukları rahatsızlığı kendisiyle paylaşarak kilit parke talebinde bulundular.

 

 

Alt yapı çalışmaları sonrası kazılan bu yoldan kaynaklı tozdan çok fazla rahatsızlık duyduklarını belirten Büğdüzlü kadınlar, bu yolla ilgili çalışma yapılması talebini Vali Yılmaz’a ilettiler.

 

Vali Yılmaz, kadınların talebini not alarak konuyla ilgileneceğini ifade etti. Köylerimizle ilgili içme suyu başta olmak üzere alt yapı üst yapı çalışmalarına devam ettiklerini belirten Vali Yılmaz, Büğdüz köy grup yollarında sıcak asfalt çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Belli bir plan dahilinde bu yıl içme suyu ve sıcak asfalt çalışmalarına ağırlık verdiklerini belirten Vali Yılmaz, köylerimizde kilit parke ile ilgili çalışmalara da önceliğimiz olmasa da önümüzde ki dönemde planlayacaklarını ifade etti.

 

Bir süre Vali Yılmaz'la görüşen kadınlar, kendilerini dinlediği için Vali Yılmaz'a teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.

 

Ziyarette Büğdüz köyünde yaşayan Yaşar Candan, Zeynep Özdemir, Ayşe Deniz, Aysel Baş, Münevver Türkel, Elif Tokgöz ve Kezban Düzenli yer aldı.

burdur vali büğdüz kadın burdur haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor