Necatibey mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Başladı

AK Parti Burdur Milletvekili, Bayram Özçelik, Necatibey (Manastır) Mahallesi ve Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili açıklamada bulundu.

Necatibey mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Başladı
Necatibey mahallesi Kentsel Dönüşüm Çalışmaları Başladı Akca Gazete
Bu içerik 999 kez okundu.

Burdur İlimizde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarını yakından takip eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ Geçen hafta içerisinde TOKİ İştiraki Gayri Menkul Değerlendirme A.Ş ( GEDAŞ ) Firmasından teknik heyet Burdur'umuza geldi ve görüşmelerde bulundu. Manastır Mahallemizdeki çalışmalarda sayısal halihazır harita kapsamında gerçekleştirilen halihazır ölçüm çalışmaları ve dijital ortama aktarım, kullanıma uygun CAD formatına getirme çalışmaları ve Halihazır haritasının basım işlemleri tamamlanmıştır. 28.09.2017 tarihinde Burdur Belediyesine teslim yapılmıştır. Tesbit-Değerleme ve anket çalışmaları devam etmektedir. Kentsel tasarım yaklaşımına yönelik çalışmalar başlanmıştır. 28.09.2017 günü Burdur'da Mahallede incelemeler yapılmış olup, talep ve görüşler alınmıştır. Süreci yakından takip etmekteyim.” Dedi.

Bozkurt Mahallesinde Kentsel Dönüşümde Yakından Takip Ediyoruz

Milletvekili Bayram Özçelik Bozkurt Mahallesindeki Kentsel Dönüşüm ile ilgili olaraktan “Bayram sonrası vatandaşlarla görüşmeler yapılacağını önceki basın açıklamamda ifade etmiştim. TOKİ'nin iştiraki firması Gedaş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, Alt Yapı ve Kentsel Dönüşüm Genel Müdürlüğünden talep ettiği bir onayın çıkması durumunda, Gedaş Firma Yetkilileri vatandaşlarla görüşmelere başlayacaklardır. Deprem Evlerindeki projeler tamamlanmış durumdadır. Bu süreci hızlandırma görüşmelerimizi bu hafta içerinde de yapacağım. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarımla” dedi.

burdur milletvekili bayram özçelik ak parti TOKİ burdur haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzne gelen uzman çavuş kazada öldü, arkadaşı yaralı
İzne gelen uzman çavuş kazada öldü, arkadaşı yaralı
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası