Amatör Spor Haftası etkinlikleri

BURDUR'da Amatör Spor Haftası kapsamında etkinlik düzenlendi. İstasyon Caddesi'nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki branşların tanıtım standı açıldı. Stantları gezen Vali Şerif Yılmaz, sporcularla sohbet etti, spor dallarıyla ilgili antrenörlerle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'dan bilgi aldı. Vali Yılmaz, sporculara derslerini ihmal etmemeleri gerektiğini belirterek, ″Dünya ve olimpiyat şampiyonları sizlerin arasından çıkacak. Çalışırsanız yaparsınız. Hepinize başarılar diliyorum. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Hem derslere, hem de spora. İkisi birlikte tek taraflı değil″ dedi. Etkinliğe Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak da katıldı..

Amatör Spor Haftası etkinlikleri
Amatör Spor Haftası etkinlikleri
Bu içerik 223 kez okundu.

BURDUR'da Amatör Spor Haftası kapsamında etkinlik düzenlendi.
İstasyon Caddesi'nde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki branşların tanıtım standı açıldı. Stantları gezen Vali Şerif Yılmaz, sporcularla sohbet etti, spor dallarıyla ilgili antrenörlerle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Faruk Şiran'dan bilgi aldı.
Vali Yılmaz, sporculara derslerini ihmal etmemeleri gerektiğini belirterek, ″Dünya ve olimpiyat şampiyonları sizlerin arasından çıkacak. Çalışırsanız yaparsınız. Hepinize başarılar diliyorum. Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız. Hem derslere, hem de spora. İkisi birlikte tek taraflı değil″ dedi.
Etkinliğe Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Servet Olpak da katıldı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Amatör Spor Haftası etkinlikleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Alman konsolosun makam aracı ikinci kez satışta
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü
Eriğin kilosu 500 liradan 100 liraya düştü