Ülkü Ocaklarından uyuşturucu konferansı

BURDUR Ülkü Ocakları tarafından 'Ey Türk Gençliği Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' konulu uyuşturucu ve madde bağımlılığı konferansı düzenlendi. Burdur Ülkü Ocakları tarafından Müze Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen konferansa MHP İl Başkan Yardımcısı Ünal Özilhan, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, MHP'li Belediye Meclis Üyesi İbrahim Uğuz ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı. Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, Ülkü Ocakları Genel Merkezinin başlattığı 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak, gençlerle birlikte omuz omuza milli bir şuurla destek olacaklarını söyledi. Mete, ″Sizleri Türk kültürü ve ahlâkı ile bağdaşmayan, yabancı sermayelerin rant kazanmak için zehir tüccarlığı yaparak zehirlemelerine izin vermeyin. Damarlarınızdaki asil kanı kirletmeyin. Çağımızın gençliğimize yönelik en büyük saldırısı uyuşturucu maddeler ve madde bağımlılığıdır″ dedi. Burdur Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi Başkanı Emine Canyalçın tarafından 'madde bağımlılığı nedir?', 'madde bağımlılığı ile mücadele yolları' konusunda konferans verildi. Canyalçın, Türkiye'nin 81 ilinde uyuşturucu ve diğer maddelere çok kolay erişilebildiğini anlattı..

Ülkü Ocaklarından uyuşturucu konferansı
Ülkü Ocaklarından uyuşturucu konferansı
Bu içerik 697 kez okundu.

BURDUR Ülkü Ocakları tarafından 'Ey Türk Gençliği Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' konulu uyuşturucu ve madde bağımlılığı konferansı düzenlendi.
Burdur Ülkü Ocakları tarafından Müze Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen konferansa MHP İl Başkan Yardımcısı Ünal Özilhan, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, MHP'li Belediye Meclis Üyesi İbrahim Uğuz ile Ülkü Ocakları üyeleri katıldı. Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete, Ülkü Ocakları Genel Merkezinin başlattığı 'Damarlarındaki Asil Kanı Kirletme' kampanyasına Burdur Ülkü Ocakları olarak, gençlerle birlikte omuz omuza milli bir şuurla destek olacaklarını söyledi. Mete, ″Sizleri Türk kültürü ve ahlâkı ile bağdaşmayan, yabancı sermayelerin rant kazanmak için zehir tüccarlığı yaparak zehirlemelerine izin vermeyin. Damarlarınızdaki asil kanı kirletmeyin. Çağımızın gençliğimize yönelik en büyük saldırısı uyuşturucu maddeler ve madde bağımlılığıdır″ dedi.
Burdur Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi Başkanı Emine Canyalçın tarafından 'madde bağımlılığı nedir?', 'madde bağımlılığı ile mücadele yolları' konusunda konferans verildi. Canyalçın, Türkiye'nin 81 ilinde uyuşturucu ve diğer maddelere çok kolay erişilebildiğini anlattı.

 

 

 


Kaynak: DHA

Ülkü Ocaklarından uyuşturucu konferansı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca Gazete 387. Sayı
Akca Gazete 387. Sayı
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor
Nöral terapi birçok hastalıkta kullanılıyor