Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliğinden Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına (TSO) Ziyaret

 Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliğinden Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına (TSO) Ziyaret
 Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliğinden Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına (TSO) Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 466 kez okundu.

Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Bucak İlçe Temsilcisi Cemal ACAR ve Eğitim Koordinatörlüğüne bağlı Bucaktaki üniversite birimlerinde öğrenim gören öğrenciler

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU'nu ziyaret etti.

TÜGVA Bucak İlçe Temsilcisi Cemal ACAR, sanayici bir aileden gelen Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU'nun zor şartlar altında kendini geliştirerek Bucak ticaretine ve Türkiye ticaretine

 yön veren çok önemli bir isim haline geldiğini söyleyerek bu bilgi ,birikim ve tecrübelerinden gençlerimizin faydalanmasını sağlamak için böyle bir ziyarette bulunduklarını söyledi.

Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak esnafı, tüccarı, sanayicisiyle ekmeğini taştan çıkaran bir ilçe olarak ekonomide ve ihracatta söz sahibi bir ilçeyiz.

 İlçemizde sanayinin gelişmesi için her türlü çabayı harcıyoruz. Ayrıca odamızın imkanları ölçüsünde başta eğitim kurumları olmak üzere her türlü desteği

verdiğimiz gibi arttırarak da vereceğiz diyerek gençlere hayatta başarıya ulaşmak için dürüst ve azimli çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyin dedi.

 

TÜGVA'lı Gençler kendilerine bir Abi edasıyla yaklaşarak tecrübelerini paylaşan Başkan MEÇİKOĞLU'na teşekkür ederek, böyle müstesna bir insanı tanımaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Ziyaret sonrasında TÜGVA İlçe Temsilcisi Cemal ACAR ve Teşkilat Koordinatörü Av.Serhat ATAN tarafından Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU'na  imtiyaz hakkı TÜGVA'ya ait olan ÖZÇEKİM dergisini takdim etti.

bucak ticaret sanayi oda hasan yalçın meçikoğlu bucak TÜGVA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü