ATSO Başkanı’ndan Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin Bucak Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

ATSO Başkanı’ndan Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret
ATSO Başkanı’ndan Bucak Ticaret ve Sanayi Odasına Ziyaret Akca Gazete
Bu içerik 543 kez okundu.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’nu ziyaret ettiler. Ziyarette Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nın bazı üyeleri de bulundu.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin yaptığı ziyarette Bucak sanayisinin her geçen gün geliştiğini dile getirdi. Çetin “Bucak ülke ekonomisine ihracatta büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca Bucak sanayisi ve ekonomisi her geçen gün artarak büyümektedir” dedi.

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ise Türkiye genelinde başta büyük iller olmak üzere işsizlik oranın yüksek olduğunu dile getirdi. Meçikoğlu “Bizde işsizlik değil işçi sıkıntısı var. İlçe genelimizde tüm sektörler hızlı şekilde büyümekte. Sanayi her geçen gün büyümektedir. Ülke genelinde köylerden, ilçelerden illere göçler bulunurken Bucak ta tam tersi olmaktadır. Köylerden ve çıoğu illerden Bucak’a göç yapılmaktadır. Bundan da şu anlaşılıyor ki göç alan Bucak her geçen gün büyüdüğünü göstermektedir” dedi. 

ATSO davut çetin bucak ticaret sanayi oda hasan yalçın meçikoğlu bucak haber bucak haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
El temizliğinin önemi
El temizliğinin önemi
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti
Süleyman Demirel Üniversitesi 13 milyon TL zarar etti