Ak Parti Bucak 6’ olağan kongresi yapıldı

Bucak Ak Parti 6’ncı olağan kongresi yapıldı. Tek liste ile girilen seçimlerde Adem Şengül ilçe başkanlığında güven tazeledi.

Ak Parti Bucak 6’ olağan kongresi yapıldı
Ak Parti Bucak 6’ olağan kongresi yapıldı Akca Gazete
Bu içerik 1929 kez okundu.

Ak Parti Bucak ilçe Başkanlığı 6’ kongresine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, Burdur Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek, Ak Parti il Başkanı Süleyman Fakı, Çevre ilçelerin ve beldelerin belediye başkanları, parti delegeleri ve partililer katıldı.

İstiklal Marşının okunmasından sonra Kongrenin ilk konuşmasını yapan 6’olağan kongrede tek lise ile ilçe başkanlığına aday olan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül 21 Haziran 2017 tarihinde Ak Parti Genel Merkezi tarafından verilen ilçe başkanlığı sonrasında geçici yönetim kurulunu oluşturduklarını dile getirerek, kongre sonrası yeni yönetim ile birlikte 2019 seçimlerinde büyük başarılara hizmet atacaklarını dile getirdi. Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül “İlçemize yapılan yatırımlar her geçen gün artmaktadır. Başta sağlık olmak üzere Bucak hak ettiği yatarımı almakta ve alacaktır. Bu yatırımlar ile birlikte önümüzdeki yapılacak olan genel seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde de yüzde 62 lerde olan oy oranımızı yüzde seksenlerin üzerine çıkarmamız gerekiyor” dedi.

Bucak Ak Parti 6’ olağan kongresi nedeniyle Ak Parti İl Başkanı Süleyman Fakı, Burdur Ak Parti Milletvekilleri Reşat Petek ve Bayram Özçelik son olarak ta Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ partililere yönelik konuşmalar yaptı.

Bucak Ak Parti ilçe Başkanlığına kayıtlı 400 delegeden 335 delege oy kullandı. 6’ olağan kongre de oy kullanan delegelerin oyları ile 21 Haziran 2017 tarihinde Ak Parti Genel Merkezince göreve getirilen Adem Şengül güven tazeledi.

Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a Ak Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın resmi yapılmış mermer mozaik hediye etti. 

Ak Parti Ak Parti Bucak kongre adem şengül bayram özçelik reşat petek Ak Parti Genel başkan yardımcısı hamza düz adem şengül güven tazeledi delege seçim bucak haber bucak haberleri burdur haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Cinayet davasında 'Sperm insan vücudunda kaç gün kalabilir?' raporu istendi
Domates üreticisini Kuzey Irak pazarı ayakta tuttu
Domates üreticisini Kuzey Irak pazarı ayakta tuttu