Vali Şerif Yılmaz, Gölhisar Yusufça’da aşure dağıttı

Vali Şerif Yılmaz, Gölhisar Yusufça Mahallesi Muhtarlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen aşure etkinliğine katıldı.

Vali Şerif Yılmaz, Gölhisar Yusufça’da aşure dağıttı
Vali Şerif Yılmaz, Gölhisar Yusufça’da aşure dağıttı Akca Gazete
Bu içerik 366 kez okundu.

Yusufça’lılarla aşure programı kapsamında bir araya gelen Vali Yılmaz, muhtarlık tarafından mahalle meydanında kazanlarda yapılan aşureleri öğle namazına müteakip vatandaşlara dağıttı.

Aşure programı ve hayırsever tarafından yaptırılan Zeynep – Mehmet Özcan Anaokulu’nun açılışı için Gölhisar Yusufça’ya gelen Vali Yılmaz’ı Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural, Gölhisar İl Genel Meclis Üyeleri, Yusufça Mahalle Muhtarı Bekir Çakır ve vatandaşlar karşıladı.

Vali Yılmaz’a Yusufça programında İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı, Genel Sekreter Servet Olpak ve daire müdürleri eşlik etti.

Aşure ikramının ardından İl Müftüsü Hıdır Bayrak tarafından dua yapıldı. Vali Yılmaz, hicri ayın ilk ayı olan mübarek muharrem ayı vesilesiyle geleneksel olarak el birliği gönül birliği ile düzenledikleri aşure etkinliği dolayısıyla Muhtar başta olmak üzere tüm Yusufçalıları tebrik etti. Böyle günlerin manevi ikliminden faydalanmamız gerektiğini belirten Vali Yılmaz, bir araya gelmemize vesile olan birlikteliğimizi pekiştiren aşure programının düzenlenmesinde emeği geçen Yusufçalılara teşekkür etti.

burdur yusufca aşure burdur vali şerif yılmaz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğrencilerden Mehmetçik için sergi
Öğrencilerden Mehmetçik için sergi
Türksoy Basın Ödülü Sahibi Gazetecilerden BYEGM’ye Ziyaret
Türksoy Basın Ödülü Sahibi Gazetecilerden BYEGM’ye Ziyaret