Muhtarlar Vali Yılmaz’ı ziyaret etti

Vali Şerif Yılmaz, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çelik ve beraberindeki muhtarları kabul etti.

Muhtarlar Vali Yılmaz’ı ziyaret etti
Muhtarlar Vali Yılmaz’ı ziyaret etti Akca Gazete
Bu içerik 446 kez okundu.

19 Ekim 2015 tarihli resmi gazetede yayınlanan 2015/11 sayılı Başbakanlık genelgesi ile 19 Ekim tarihi “Muhtarlar Günü” olarak belirlenmişti. Bu kapsamda İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen esas ve usuller çerçevesinde kutlanan “Muhtarlar Günü” bu yılda ilimizde 19 Ekim tarihinde çeşitli etkinliklerle kutlanacak.

Muhtarlar Günü kapsamında ziyarette bulunan heyete teşekkür eden Vali Yılmaz, 19 Ekim’in muhtarlar günü olarak belirlenmesinin muhtarlarımıza verilen önemin bir göstergesi olduğunu ifade etti.

Muhtarların vatandaşlarla devlet kurumları arasında, bizler arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Vali Yılmaz, Muhtarlarımızın önemli bir kamu görevini yerine getirdiklerini belirtti. Muhtarlar Günü vesilesiyle yapılacak etkinliklerin amacına ulaşmasını dileyen Vali Yılmaz, Muhtarlarımızın karşılaştıkları sorunlara çözüm bulunması ve farkındalığın oluşması açısından verimli geçmesi temennisinde bulundu.

Kabullerinden dolayı Vali Yılmaz’a teşekkürlerini sunan muhtarlar, 19 Ekim tarihinde yapılacak etkinliklerle ilgili Vali Yılmaz’la bir süre görüşerek sohbet ettiler.

Ziyarette Dernek Başkanı Sami Çelik’e Tepe Mahallesi Muhtarı Mustafa Aktaş, Yeni Mahalle Muhtarı Ali Bozkurt, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Muhtarı Adnan Altınkurt, Dere Mahallesi Muhtarı Sevtap Seçilmiş, Bağlar Mahallesi Muhtarı Ömer Şükrü Özyurt, Soğanlı Köyü Muhtarı Ali Rıza Ayar, Yazıköy Muhtarı Gültekin Öz ve Kozluca Köyü Muhtarı Mehmet Yavuz eşlik etti.

burdur vali muhtarlar günü ziyaret burdur haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü