Motosikletle domuz sürüsüne çarpıp yaralandılar

ISPARTA'nın Yalvaç İlçesi'nde motosikletle domuz sürüsüne çarpan 22 yaşındaki Murat Yıldız ile kuzeni 19 yaşındaki İbrahim Yıldız yaralandı. Yalvaç'ta oturan Murat Yıldız ve İbrahim Yıldız, dün akşam Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçını izlemek için Murat Yıldız'ın kullandığı motosikletle Kozluçay Köyü'ndeki spor lokaline doğru yola çıktı. Saat 19.30 sıralarında Bartlıca mevkiinde önlerine çıkan domuz sürüsüne çarpan motosikletteki kuzenler, yere düşerek yaralandı. Cep telefonuyla yardım isteyen kuzenler, 112 Acil Çağrı Merkezi tarafından olay yerine sevk edilen ambulansla Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı. Murat Yıldız, ″Maçı izlemek için komşu köydeki lokale gitmek üzere yola çıkmıştık. Köyümüzün az ilerisinde Bartlıca mevkiine geldiğimiz esnada ağaçların arasından bir anda çıkan domuz sürüsü bize çarptı. Durmaya bile fırsatım olmadı. Düştüğümüzü hatırlıyorum bir süre sonra acı içinde kendime geldim ve yardım istedim. El parmaklarında kırık tespit edilerek gerekli tedavimiz yapıldı. Çok süratli olsaydım çok daha kötü olurdu. Verilmiş sadakamız varmış ucuz kurtulduk″ dedi..

Motosikletle domuz sürüsüne çarpıp yaralandılar
Motosikletle domuz sürüsüne çarpıp yaralandılar
Bu içerik 619 kez okundu.

ISPARTA'nın Yalvaç İlçesi'nde motosikletle domuz sürüsüne çarpan 22 yaşındaki Murat Yıldız ile kuzeni 19 yaşındaki İbrahim Yıldız yaralandı.

 

Yalvaç'ta oturan Murat Yıldız ve İbrahim Yıldız, dün akşam Galatasaray ve Fenerbahçe arasında oynanan derbi maçını izlemek için Murat Yıldız'ın kullandığı motosikletle Kozluçay Köyü'ndeki spor lokaline doğru yola çıktı. Saat 19.30 sıralarında Bartlıca mevkiinde önlerine çıkan domuz sürüsüne çarpan motosikletteki kuzenler, yere düşerek yaralandı. Cep telefonuyla yardım isteyen kuzenler, 112 Acil Çağrı Merkezi tarafından olay yerine sevk edilen ambulansla Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Murat Yıldız, ″Maçı izlemek için komşu köydeki lokale gitmek üzere yola çıkmıştık. Köyümüzün az ilerisinde Bartlıca mevkiine geldiğimiz esnada ağaçların arasından bir anda çıkan domuz sürüsü bize çarptı. Durmaya bile fırsatım olmadı. Düştüğümüzü hatırlıyorum bir süre sonra acı içinde kendime geldim ve yardım istedim. El parmaklarında kırık tespit edilerek gerekli tedavimiz yapıldı. Çok süratli olsaydım çok daha kötü olurdu. Verilmiş sadakamız varmış ucuz kurtulduk″ dedi.

 

 


Kaynak: DHA

Motosikletle domuz sürüsüne çarpıp yaralandılar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Akca GAzete 377. Sayı
Akca GAzete 377. Sayı
Antalya siste griye büründü
Antalya siste griye büründü